reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chciałam o coś was zapytać. Jutro mam wizytę u swojego lekarza. Dziś rano zauważyłam że ta luteina ktora wkladam wyplywa troche w innym kolorze takim beżowo bardzo jasno brązowym. Domyślam się że pewnie to efekt może jakiegoś niewielkiego uszkodzenia śluzówki albo szyjki w czasie wkladania. Mialyscie tak? Żadnej żywa jasnej krwi nie mam. Żadnych bólów brzucha innych od tych dotychczasowych też nie mam. Żadnych leków przeciwkrzepliwych heparyny czy acardu nie biorę. Ale miałam stwierdzoną niewielką nadzerke już wcześniej może to to. Staram się nie denerwować ale wiadomo głowa pracuje. O tym co mi się śniło pół nocy to już nawet nie wspomnę.
Pewnie coś się podrażnilo przy aplikacji. Nie stresuj się
 
Dziewczynki chyba dzisiaj potrzebuje postawienia do pionu... siedzę od rana i wyje... najpierw przez te badania a teraz zaczynam się bać po tej sytuacji z bazylia ze w klinice może tez jest problem z personelem i jak mi złe rozmrożą kropeczka albo ktoś czegoś nie dopilnuje i stracę swoją szanse ?? 😭😭😭 powiedziałam a to muszę powiedzieć b ale nie wiem co się ze mną dzieje. Byłam taka szczesliwa ze zabiorę kropka, tak bardzo się do tego przygotowuje i chyba strach przed porażka już mnie paraliżuje 😭😭😭 nie wiem czy to mój głupi mózg czy te hormony i świruje
 
Dziewczynki chyba dzisiaj potrzebuje postawienia do pionu... siedzę od rana i wyje... najpierw przez te badania a teraz zaczynam się bać po tej sytuacji z bazylia ze w klinice może tez jest problem z personelem i jak mi złe rozmrożą kropeczka albo ktoś czegoś nie dopilnuje i stracę swoją szanse ?? 😭😭😭 powiedziałam a to muszę powiedzieć b ale nie wiem co się ze mną dzieje. Byłam taka szczesliwa ze zabiorę kropka, tak bardzo się do tego przygotowuje i chyba strach przed porażka już mnie paraliżuje 😭😭😭 nie wiem czy to mój głupi mózg czy te hormony i świruje
Ananasku. Przy tym co teraz się dzieje to bardzo normalne, że masz obawy. Myślę jednak, że klinika podejdzie do tego profesjonalnie. Naprawdę bardzo, bardzo rzadko zdarza się, że coś idzie nie tak przy rozmrażaniu. Także głowa do góry, parę głębszych wdechów - będzie dobrze✊✊✊✊Zobacz u @Wiórka też był transfer we wtorek i wszystko przebiegło sprawnie i tak jak powinno😘😘😘
 
Dziewczynki chyba dzisiaj potrzebuje postawienia do pionu... siedzę od rana i wyje... najpierw przez te badania a teraz zaczynam się bać po tej sytuacji z bazylia ze w klinice może tez jest problem z personelem i jak mi złe rozmrożą kropeczka albo ktoś czegoś nie dopilnuje i stracę swoją szanse ?? [emoji24][emoji24][emoji24] powiedziałam a to muszę powiedzieć b ale nie wiem co się ze mną dzieje. Byłam taka szczesliwa ze zabiorę kropka, tak bardzo się do tego przygotowuje i chyba strach przed porażka już mnie paraliżuje [emoji24][emoji24][emoji24] nie wiem czy to mój głupi mózg czy te hormony i świruje

Eeeeej, no co ty[emoji8]. Nie jesteś głupia bo się obawiasz - myślę że ktoś może być głupi jeśli się niczym nie przejmuje i sra tęczą w aktualnym czasie [emoji848].
Ja nie będę cię straszyć, ale to są całkowicie normalne obawy z twojej strony [emoji8]. Ja za każdym razem bałam się czy zarodek się dobrze rozmrozi, no bo wiadomo że wszystko się może zdarzyć...
To co się stało w przypadku @bazylia128 było jakąś zaje...biście hu... jową abstrakcją [emoji33][emoji33][emoji33]. Myślę, że nikt nie chciałby dopuścić do takiej sytuacji i gdyby twoja klinika miała problem z personelem, to odradziłaby transfer.
Nie łam się kochana [emoji3590]
 
Eeeeej, no co ty[emoji8]. Nie jesteś głupia bo się obawiasz - myślę że ktoś może być głupi jeśli się niczym nie przejmuje i sra tęczą w aktualnym czasie [emoji848].
Ja nie będę cię straszyć, ale to są całkowicie normalne obawy z twojej strony [emoji8]. Ja za każdym razem bałam się czy zarodek się dobrze rozmrozi, no bo wiadomo że wszystko się może zdarzyć...
To co się stało w przypadku @bazylia128 było jakąś zaje...biście hu... jową abstrakcją [emoji33][emoji33][emoji33]. Myślę, że nikt nie chciałby dopuścić do takiej sytuacji i gdyby twoja klinika miała problem z personelem, to odradziłaby transfer.
Nie łam się kochana [emoji3590]
Sra tęczą🧐🧐🧐
No wiesz co Fredka🙈🙈🙈
 
reklama
Do góry