reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dokladnie. Nawilzac jak najbardziej, ale jak ma sie miec rozstepy to nic nie pomoze.
Ja nie mialam na brzuchu, tylko pod piersiami.
😊Jak sobie myślę to tam wszystko jedno, będą rozstępy to będą, nie to nie. Inne rzeczy są ważniejsze niż idealna skóra w ciaży i po😊Ja nie mam rozstępów na brzuchu, za to mam na udach po tym jak dawno temu sporo schudłam.
 
reklama
Ja cały czas obserwuje w lustrze ale niestety tez nie widać 🤣. Za to wychodzą już rozstępy dlatego zakupiłam oliwkę 😰
Ja pamiętam 1 ciąży jak przyjechaliśmy z wigilii i leżę patrze a tu linia się pokazala, tak się cieszyłam...znikła.....o kuzwa co jest???A to rajstopy zostawily ślad po tym szyciu 😂😂😂
 
@bazylia128 jakoś mi umknął Twój post. Bardzo dobrze robicie, że czekacie. Ja też bym czekała nawet jakby mi klinika dała możliwość transferu. Mam kolezanke w zakaźnym mswia w warszawie. Mowi, ze w ogole nie podają faktycznej liczby zgonów :( że tak naprawdę jest ich duzo duzo wiecej. A nie podają głownie tych, co nie mieli chorob wspolistniejących i zabił ich wirus. To jest przerażające :( dlatego czekajmy jak najdluzej, bo przynajmniej nasze maluchy są tam bezpieczne ❤
 
reklama
Do góry