reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Noo, czadowe są [emoji7]. Ja je dopiero w tym roku odkryłam [emoji1751][emoji1751][emoji1751]. Na żywo są piękne, i na zimę można je schować do piwnicy i będą na następny rok. Trochę poczytałam o nich wczoraj.
Ja mamie kupiłam taką mega napakowaną , biało czerwonawą, ale są inne kolory.
Do cienia jeszcze te zwykłe lobelie są dobre, co roku je kupuję. Surfinie też lubię ale mało kupuję, bo wkurza mnie to obrywanie przekwitlych kwiatów.
Kuwa,ale jestem napalona na chaszcze a nie mam gdzie w tygodniu kupić [emoji1745]
no ja tez sie wkrecilam tylko boje sie ze nakupie a pozniej ukatrupie 😂 😂 😂 Chociaz te bratki mi sie trzymaja. Lobelie to sa te iebieskie takie drobne? Mialam je tez ale w donnicy na podwrku ;) A ty dodajesz odzywke? Mi tesciowa kazala lac tej z florovitu i ona ma zawsze takie ladne surfinie az takie poduszeczki tylko fakt lazi kolo nich i caly czas obrywa ;)
 
reklama
Ja z swojego doświadczenia polecam dr Zamore, może małomówny, ale w naszym przypadku skuteczny, po bardzo trudnych początkach, jestem w ciąży i mam drużynę po która mamy wracac. Aktualnie 31t.c👶. Co do dr Lewandowskiego to słyszałam że jest dobry, ale droższy, mniej dostępny i nie przeprowadza u swoich pacjentów wszystkich procedur, tylko wyznacza inne osoby. Nie miałam z nim styczności, więc powtarzam tylko co słyszałam. 😊

Dzieeki @Murawa i @Sterlicja
Tak wlasnie ich dwoch kojarze
Wiem ze Lewy po reklamie jednej Pani zapewne niedostepny a i ceny kosmos.
Podpytam o drugiego o terminy w takim razie.

A inne pytanie mam:
Dziewczyny jak Wam Pasikonik zlecil KIR HAPLOTYP oraz mezowi HLA C
oraz mi
Asa
Ana
Cba
I cos w tym wychodzi zle to pytanie podstawowe:
JAKIE NA TO JEST LECZENIE od niego zwykle?
Jakie macie przyklady? Dodam ze nk wyszlo mi w normie.
Innych badan nie zlecal po wywiadzie. Czy macie mozliwosc podeslac mi na priv maila do doktorka?
Z gory dziekuje😘
 
no ja tez sie wkrecilam tylko boje sie ze nakupie a pozniej ukatrupie [emoji23] [emoji23] [emoji23] Chociaz te bratki mi sie trzymaja. Lobelie to sa te iebieskie takie drobne? Mialam je tez ale w donnicy na podwrku ;) A ty dodajesz odzywke? Mi tesciowa kazala lac tej z florovitu i ona ma zawsze takie ladne surfinie az takie poduszeczki tylko fakt lazi kolo nich i caly czas obrywa ;)
Lobelie są zwisające i zwykłe, wszystkie są w kolorach: róż ciemny, niebieski jasny i ciemny , biały. Każdego balkonowego który kwitnie, trzeba podlewac nawozem, nie trzeba codziennie. Zależy jaki nawóz kupisz, tam na odwrocie jest napisane ile razy podlewać. Najlepiej kup nawóz ogólny, do wszystkich balkonowych kwitnących i będzie git. Ja daję nawóz raz w tygodniu bo mi się nie chce częściej i zapominam [emoji12].
Jak będziesz codziennie podlewać chaszcze to nie ukatrupisz [emoji8]. Pamiętaj, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana [emoji16][emoji16][emoji16].
 
Dzieeki @Murawa i @Sterlicja
Tak wlasnie ich dwoch kojarze
Wiem ze Lewy po reklamie jednej Pani zapewne niedostepny a i ceny kosmos.
Podpytam o drugiego o terminy w takim razie.

A inne pytanie mam:
Dziewczyny jak Wam Pasikonik zlecil KIR HAPLOTYP oraz mezowi HLA C
oraz mi
Asa
Ana
Cba
I cos w tym wychodzi zle to pytanie podstawowe:
JAKIE NA TO JEST LECZENIE od niego zwykle?
Jakie macie przyklady? Dodam ze nk wyszlo mi w normie.
Innych badan nie zlecal po wywiadzie. Czy macie mozliwosc podeslac mi na priv maila do doktorka?
Z gory dziekuje[emoji8]
Poczekaj, zaraz coś tam ci wyślę
 
A ja dzisiaj byłam na wizycie i wszystko z Dzidziolkiem ok;) rośnie pięknie;) Moja lekarka chciala mi zrobic zdjecie 3D ale nie dało rady. Powiedziała, że mam jakieś grube przepływy i nie wyostrzylo się. Nie dostałam dzis zdjecia, ale mogłam nagrać filmiki telefonem;) chyba z 4 trzasnelam łącznie z serduszkiem;) dzidzia ma ok 15cm ;) Nie było widać czy dziewczynka czy chłopak. Kolejna wizyta 18 maja ;)
Oooo duza juz Dzidzia❤ ale to chyba juz mierzona od glowki do nozek? Czy od glowki do pupki? Bo moja ostatnio do pupki miala 12cm w 16+4:) fajnie ze filmii moglas nagrac:) mi moj lekarz powiedzial ze plytke mi nagra na polowkowych dla meza:)
 
Ja z swojego doświadczenia polecam dr Zamore, może małomówny, ale w naszym przypadku skuteczny, po bardzo trudnych początkach, jestem w ciąży i mam drużynę po która mamy wracac. Aktualnie 31t.c👶. Co do dr Lewandowskiego to słyszałam że jest dobry, ale droższy, mniej dostępny i nie przeprowadza u swoich pacjentów wszystkich procedur, tylko wyznacza inne osoby. Nie miałam z nim styczności, więc powtarzam tylko co słyszałam. 😊
Sterlicja, gratuluje cudu :)
a powiesz mi jak przebieglo u Was leczenie w skrocie?
jakie badania, co wyszlo i jakie leki mialas do ostatniego udanego podejscia?
buziaki !!
 
Dziewczyny, immunologia pytania cd:

czy w obecnej sytuacji przyjmowanie equoralu i encortonu jest dopuszczane przez lekarzy do transferow?
Wiecie cos na ten temat?

Encorton przyjmowalam do poprzednich transferow, ale tego drugiego leku nie wiec nie znam przeciwwskazan... ewentualnhch skutkow ubocznych..

dzieki z gory za info!!
 
Oooo duza juz Dzidzia[emoji173] ale to chyba juz mierzona od glowki do nozek? Czy od glowki do pupki? Bo moja ostatnio do pupki miala 12cm w 16+4:) fajnie ze filmii moglas nagrac:) mi moj lekarz powiedzial ze plytke mi nagra na polowkowych dla meza:)
Tak, dodała długość nóżek na oko. Od dupki do główki miało niecałe 12cm;)
Może na polowkowych w klinice poproszę czy jest szansa nagrać na płytę, na pewno filmik byłby wyrazniejszy ;)
 
Sterlicja, gratuluje cudu :)
a powiesz mi jak przebieglo u Was leczenie w skrocie?
jakie badania, co wyszlo i jakie leki mialas do ostatniego udanego podejscia?
buziaki !!
Ja się ostatnio wycofałam z forum, ale podczytuje Was jak gorzej śpię, bo sporo Was pamiętam i kibicuje 😘
U nas był ogromny problem z plemnikami, za to ja mam amh pod sufit, niby bez pcos. Pierwsza stymulacja była taka że koniec końców wszystkie zarodki nam poumieraly, transfer się nie udał, generalnie porażka, aż doktor był zszokowany. Za drugim razem wszystkie ręce na pokład, z leków miałam duzo większe dawki gonal, menopur i coś jeszcze, poza tym estrofem, lutinus, luteine, później clexane i diostinex, bo miałam wysokie ryzyko przestymulowania. I miałam mały ohss, ale udało się bez hospitalizacji. Embrioglue przy 1 i 2ivf, ale przy 2ivf miałam aktywację oocytow jonami wapnia u połowy i hodowle do blastki wszystkich, poza tym była punkcja jąder, w której nie znaleźli ani jednego plemniki...ale w sperme były. No i takim sposobem się udało. 👶
Strach nie minął, trochę inny ten strach jest teraz, ale jestem mega wdzięczna doktorowi, bo pomimo że jest specyficzny to widać że na swój sposób się przejmuje.
Trzymam kciuki by Tobie też pomogli.
 
reklama
Tak, dodała długość nóżek na oko. Od dupki do główki miało niecałe 12cm;)
Może na polowkowych w klinice poproszę czy jest szansa nagrać na płytę, na pewno filmik byłby wyrazniejszy ;)
Wlasnie doczytałam ze do pupki:) mnie na prenatalnych lekarz zapytał czy czuje płeć...a ja zielona "jak mam czuc?" hehe a on ze no intuicja czy nie podpowiada😁 no ale nie podpowiadala.
Kurczę ale wiecie co.. No juz ten 2 trymestr jest ale spokojniejsza nie jestem:( luz mam po wizycie ale potem troszke sie martwie czy Niunia fika w brzuszku. No wierze ze fika i modle sie o to:)
 
Do góry