reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięks. Ana itd mam ujemne i oczywiscie nie wykryto przeciwcial przeciwlozyskowych, przeciw plemnikowych wszystko jest ok ale jeden wynik wyszedl podand norme jak mozesz o sprawdz u siebie CD4/CD8 ratio norma do 1,9 a ja mam 2,2 ale to chyba nie jest duzo ponad norme co? Napisalam do aduski ale ona tu za czesto nie bywa...

CD 4/CD8 mam 1,47, NK mam 11,69
 
reklama
reklama
Dzieeki @Murawa i @Sterlicja
Tak wlasnie ich dwoch kojarze
Wiem ze Lewy po reklamie jednej Pani zapewne niedostepny a i ceny kosmos.
Podpytam o drugiego o terminy w takim razie.

A inne pytanie mam:
Dziewczyny jak Wam Pasikonik zlecil KIR HAPLOTYP oraz mezowi HLA C
oraz mi
Asa
Ana
Cba
I cos w tym wychodzi zle to pytanie podstawowe:
JAKIE NA TO JEST LECZENIE od niego zwykle?
Jakie macie przyklady? Dodam ze nk wyszlo mi w normie.
Innych badan nie zlecal po wywiadzie. Czy macie mozliwosc podeslac mi na priv maila do doktorka?
Z gory dziekuje😘
Jeszcze trzeba dodać że Pan L. pobiera dodatkowe opłaty np. za transfer jeśli to on ma zrobić :)
 
Do góry