reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej! Orientujecie się jak to jest z refundacją na leki do in vitro? Czy jeżeli „zużyłam” swoje 3 cykle, ale zawsze dostawałam taki sam lek (Menopur z ewentualnymi kombinacjami z innymi lekami np. Gonalem F) to jakby mi teraz np. Zmienili leki to dostaje nową refundację na 3 cykle, jako że to inne leki, czy chodzi o refundację na jakiekolwiek leki do in vitro na 3 cykle?

Hej.
Z tego co ja wiem to niezależnie od dawek i leków refundowane są 3 stymulacje a wtedy już niestety płacisz 100%, więc nawet jak Ci zmienią leki to refundacji nie ma.
 
reklama
reklama
Witajcie dziewczynki ja ostatnio wcale się nie udzielam bo nic się nie dzieje. Świruje przez ten przestój w transferach. Niedługo zaczyna mi się miesiaczka a histeroskopi w invikcie dalej nie robią wiec w najlepszym wypadku w lipcu może będzie transfer 😭 z tego względu zaczęłam się zastanawiać nad badaniami immunologicznym. Wiem ze dopiero jeden nieudany transfer ale został nam ostatni mrozaczek i boje się go stracić. Chciałabym zrobić wszystko co się da żeby zwiększyć szanse.
Podpowiedzcie mi dziewczynki czy KIR i HLA C to badanie jedno na całe życie tak jak kariotyp czy te wyniki mogą się różnic ? I co jeszcze warto zrobić na początek ? Mam już immunofenotyp niby w normie ale będę jeszcze powtarzać bezpośrednio przed transferem. Mam zamiar zrobić jeszcze wszystkie z zespołu antyfosfolipidowego
 
Do góry