reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aduś jak tam dzisiaj?
Dzisiaj mają dzwonić z labu czy jutro. Pytam bo u nas jakoś prawie codziennie dzwonili. Nerwy na maksa....
Jesli zadzwonią dzis to tylko ze zlymi wiadomosciami :( Dzis mija 3cia doba hodowli.. jeśli nie padną to w czwartek w 5tej dobie hodowli będą dzwonić.. Dziś i jutro mam nadzieję że mój telefon będzie milczeć..
 
Mnie się podobała Amelia, ale mąż zaczął przekręcać na „mela” i już nie ....
Mnie też sie to imię bardzo podoba.. [emoji846]
My chyba tak damy na drugie imię.
Mój mąż tak kiedyś do znajomych, którzy chcieli nazwać córkę Melania powiedział, że mu się z melanżem kojarzy. Nie złośliwie, w sumie rzucił to chyba bezmyślnie. Ale córki tak nie nazwali, wysłaliśmy prezent z dedykacją, a po 2 dniach od urodzin okazało się, że Melania zmieniła się w Róże [emoji16]
 
Dziewczyny mam super przepis na fit ciastka. Koleżanka robiła i dała spróbować, zarąbiste, proste i szybkie😍. Dziś też je robię. Można dodać słonecznik, orzechy, bakalie, kawałeczki czekolady itp
received_638503550079042.jpeg
 
No to dobrze,że dzielisz bo już się zaczelam zastanawiać , czy nie powinnam Ci wysłać wyliczonych sztuk [emoji1787][emoji23] ale rozsądna z Ciebie kobieta [emoji123] Sama bym dzisiaj połknęła na noc, taki jakis pochmurny dzień.
Tak, po wizycie. Wszystko ok. Ale znow wyszłam bez zdjęcia i dalej nie znamy płci [emoji2369][emoji2369][emoji2369] uparte te nasze Dziecię- po matce jak nic. Spalo sobie smacznie i to w taki sposób,że nic nie było widać, ręce zakrywaly cala glowe. Mam podejść do gabinetu w sobotę to może się uda jakies zdjecie dla tatusia cyknać;) aaa, nasz uparciucj waży 354g;)
Ja tez nie mam fajnych zdjec. Musze wszystkim mówić ze ru głowa a tu brzuszek bo nie widać Tak dokładnie:( to moja Niunia naraZie najchudsza. Bo miedzy nami chyba tydzień roznicy... Niech rosną. Nasze Skarby❤
 
Tylko ze ja mam wlew accofilu domaciczny. Oni powinni mi go zrobic . Podejsc bez niego😞sama nie wiem ci robic
Ja też mam te same zalecenia. Na wizycie u Paśnika on sam mówił że może być problem ze zrobieniem wlewu przez niektóre kliniki i dodał chyba że jak sie nie uda wlewu to żeby samemu sobie wstrzyknąć podskórnie bo to jest w strzykawce i mi normalnie podczas pobierania komórek podali właśnie domacicznie ten zastrzyk. Punkcje miałam w marcu no i przez wirusa zamrozili komórki.Teraz mam mieć transfer na cyklu sztucznym ale lekarz w maju mówił że na razie (przez dwa lata;)nie jest zalecane branie tych leków. Miałam dopiero jeden transfer więc w czerwcu spróbuję jeszcze bez leków ale jeśli by się nie udało to chcę zrobić zaraz w licpu z lekami. Już teraz sytuacja się poprawia a gdzie tam do lipca. póżniej znow może byc gorzej więc ja myślę że juz w lipcu będzie w miarę i że to może też być ostatni dzwonek przed ewentualnym wysypem jesiennego wirusa.Napisz do Paśnika i zapytaj czy zamiast wlewu możesz zrobić sama zastrzyk. Ja podchodze w czerwcu,mam 3 mrozaki
 
reklama
Do góry