reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Poczekaj do poniedziałku jak dasz radę. Beta powinna być już naprawdę ładna.
Ostatnio obiecalam sobie ze nie będę latac jak walnięta i znowu mi odbija..
A normalnie ze mnie taki rozsadny, spokojny i opanowany czlowiek, a jeśli chodzi o in vitro to nie umiem zachowac spokoju.
A jak ci dzisiaj dzionek mija?
Mam nadzieje ze chociaz spalas dobrze?!
 
Ostatnio obiecalam sobie ze nie będę latac jak walnięta i znowu mi odbija..
A normalnie ze mnie taki rozsadny, spokojny i opanowany czlowiek, a jeśli chodzi o in vitro to nie umiem zachowac spokoju.
A jak ci dzisiaj dzionek mija?
Mam nadzieje ze chociaz spalas dobrze?!
ja bym zrobiław invikcie bo nie da się porównać :-( później
 
Jakoś podłamało mnie to C. Teraz podali mi 3BC a czeka na mnie jeszcze 3BC i 2BC. 4AA i 3BB podali razem i beta 0.
Wiesz co chyba nie ma reguły. To musi byc po prostu TEN zarodek i TEN czas. Ja też szukalam po transferze porwierdzenia ze ten z C to nie jest zły. Az w koncu przestalam szukać i czytać. Myślę ze każdy zarodek ma szanse:):) Twoj tez:)
 
reklama
Do góry