reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze gdyby nie to ze jutro niedziela i ten piepszony pregnyl to mogłabym już testować i wszystko byłoby jasne. A tak 5dpt i do poniedziałku nadal nic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Brzuch mnie boli i po luteinie złe się czuje.
 
reklama
Hey dzięki za Wasze odpowiedzi!
Chyba faktycznie się pomylilam!
Leczę się w Niemczech, no i wpisałam po niemiecku to, co mi powiedziala w Google i wyskoczyła mi laparoskopia...
Lekarka mówiła o Bauch- und Gebärmutterspiegelung (mi to tłumaczy jak wziernikowanie albo endoskopia brzucha i macicy). Ale zapytałam czy będzie przez brzuch i powiedziała że tak... Wiecie, dla mnie pobieranie krwi to wielkie wydarzenie, pierwszy raz w życiu mialam pobieraną krew w wieku 25 lat hahahaha [emoji28] a tu mi mówią, że chcą mnie pod narkozą przeciąć to mnie to trochę przeraża [emoji2368]
Ja nie mam pojęcia czy mi to jest potrzebne, nigdy nie miałam nawet cysty na jajniku, żadnych zmian, na badaniu usg zawsze super, ale nie wiem czy na badaniu usg można wszystko zobaczyć. [emoji2368] No i byłam 2 razy w ciąży ale poroniłam w 12 (łyżeczkowanie) i w 6 tygodniu (samoistnie).
Następna wizytę mam w środę, to dopytam o to badanie.. Ale czytałam na niemieckich forach, że raczej się przez brzuch wykonuje to badanie. Dlaczego nie przez macice - nie wiem.
Miałam dzisiaj pierwszą rozmowę telefoniczną z klinika i zleciła mi badania hormonów, hematologiczne, genetyczne i cukrzycowe, powiedziala, że znajdziemy przyczynę poronień. Ogólnie jestem zadowolona [emoji4] narazie o in vitro czy iui nie wspominała.
Jeśli zachodzisz w ciążę to nie wiem w jakim celu chcą zrobić laparoskopię? Zapytaj. Ja po laparoskopi miałam torbiel w każdym cyklu, ciąża w takim przypadku jest niemozliwa. Zdecydowanie mniej inwazyjnym zabiegiem jest histeroskopia. Przy niskim AMH też lepiej nie szaleć od razu z laparoskopią. No ale od tego jest lekarz aby odpowiedział na pytanie dlaczego taki a nie inny zabieg.
 
Ja nawet u fryzjera miałam mega podwyżkę 👿. Za zwykłe obcięcie z 50zl na 80zl👿
Słyszałam o tym i to jest normalnie szok i złodziejstwo. Ja podniosłam ceny o 1-2e, bo faktycznie koszt usługi tez troszke wzrósł, ale max to jest to co napisałam, a nie o 30zl...czyli 7e 😱😱😱 nie rozumie tego 😕 skoro aż tyle się podnieśli, tłumacząc że ze względu na dezynfekcje, to znaczy ze wcześniej musiało tam być cholernie brudno, ze nagle zdali sobie sprawę ze tyle to kosztuje 😜 a później będą plakac ze musza zamknąć, bo nie ma ludzi itd...
 
U mnie dziewczyny dziś od rana pada deszcz czyli cały dzień siedzę w domu🙁. Jak co tydzień pojadę na rynek po ziemniaczki i jabłka, coś tam sobie posprzątam, może zrobię znów te ciastka owsiane, smakują mi one, no i zostanie książka do czytania🙂.
Kurde, dlaczego nie może padać w tygodniu 🤔. I na dodatek do tego smętnego dnia, wstałam z bólem głowy 🙄
Mam nadzieję że u Was dzień będzie fajniejszy 😘
Ciekawe co mój Snickersik ( czyt @bazylia128 ) będzie robił 😘
Necia to pewnie jakiś wyczesany obiad zrobi 😘
 
reklama
Wystarczy kupić farby profesjonalne fryzjerskie i oksydant. Np farba Majirel to koszt rzędu 30zl, oksydant Loreal 1l też ok 30zl - taka ilosc wystarczy Ci na 10 farbowań. I za te 40zl możesz sama sobie zawsze farbować.
Ja tak robie od dawna (głównie odrost), a do fryzjera chodzę tylko na refleksy,:)


Superrrrrr 😊 a co z siwimi, bo ja akurat mam ich pełno 😋 kryją dobrze ?
Masz sprawdzona stronę gdzie zamawiasz te cuda?
 
Do góry