reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy wiecie czy Gameta Gdynia teraz funkcjonuje? Nie mogę się tam od wczoraj dodzwonić :( na jaki numer tam dzwonicie do recepcji? Może mam zły nr z tego wszystkiego... My do 6 czerwca musimy wyjechać bo w UK wprowadzaja kwarantanne...więc i tak nas w tak krótkim czasie nie przyjmą w Gamecie :( A może wiecie czy Śliwiński albo Czech gdzies prywatnie przyjmują?
Ja dzwoniłam do Gamety w poniedziałek i normalnie odbierali. Z tego co wiem to oni nie przyjmuja prywatnie ale moze się myle
 
Już sprawdziłam na allegro jest tego pełno, tylko tego oksydantu są różne rodzaje 3,6,9 i 12%, jakie Ty używasz spradzonego ? [emoji6]
@Waleczna36
3%- gdy chcesz przyciemnic
6%- gdy chcesz kolor na tym samym poziomie
9, 12%- gdy chcesz rozjaśnić;)
Dokladnie tak. Ja używam 6%, zelowy loreala
 
reklama
Do góry