reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wow super i dzięki za tyle miłych słów tu u was jest naprawdę fajnie, czy któraś z Was leczy się w novum bo jak ja dzisiaj dzwoniłam to są straszne kolejki a nie chcę tyle czekać zastanawiamy się nad zmianą kliniki myślimy o gameta
Ja sie zapisalam do nich
A jaki termin Ci podali?
Pytalas moze ile osob czeka w kolejce rezerwowej?
Ja do innej niz novu chyba sie nie zdecyduje...
 
reklama
Podejdź gdzie mają miejsce. Bez zbędnej zwłoki. Zobaczycie jak stymulacja, ile jajeczek, zarodków. Zapisz się w razie czego do dr Lewandowskiego albo Zamory, zawsze wizytę możesz odwolac.Zakladam że teraz do nich to i pół roku czekania.
Swoje in vitro robiłam w Bocianie Białystok. Czy polecam, ja tak, udało się za pierwszym razem. Moja koleżanka już nie miała tego szczęścia. Jednak z Poznania to kawał drogi. Cel w znane kliniki z dobrym laboratorium. Z reguły stymuluje mają rozpisane w tych swoich systemach i jadą, bo pierwsza stymulacja to zawsze wielką niewiadoma.
Ja nie polecam
Robic w poznaniu
Lepiej jezdzic do novum
Doswiadczenie ma znaczenie jednak.
Czyli jak mam blastocyste 4.2.2 z 6 doby to znaczy ze nie mam szans na ciąże? Dać sobie odrazu spokój czy wierzyć ze się uda ?
6 doba niekoniecznie oznacza ze jest zla
Mowi sie ze plec xx kobieta moze sie wolniej rozwijac ale tez moga byc genetycznie slabsze. Morfologia to budowa zewnetrzna i tu jest calkiem ok! Badz dobrej mysli :)
 
Ja nie polecam
Robic w poznaniu
Lepiej jezdzic do novum
Doswiadczenie ma znaczenie jednak.

6 doba niekoniecznie oznacza ze jest zla
Mowi sie ze plec xx kobieta moze sie wolniej rozwijac ale tez moga byc genetycznie slabsze. Morfologia to budowa zewnetrzna i tu jest calkiem ok! Badz dobrej mysli :)
Akurat Poznania nie miałam na myśli tylko bardziej znane kliniki z innych miast, i na pewno nie filie. Więc Bocian Białystok ewentualnie Warszawa reszta ich klinik otwarta niedawno odpada . Podobnie z pozostałymi klinikami. Lekarze często jadą ustalonymi wcześniej protokołami w zależności od AMH. Zresztą kiedyś wrzucałam tutaj skuteczności klinik i chyba Novum nie była na pierwszym miejscu. Jeśli miałabym 40 lat, i czekać w kolejce do Novum bardzo długo to podeszlabym gdzie indziej, wcześniej zapisując się grzecznie do wybranego dr w Novum. Każde pół roku w pewnym wieku to strata.
 
reklama
Do góry