reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokladnie!
A to przeniesienie to w obrebie jednego miasta? Ja dowiadywalam sie ale nikt mi jasno nie potrafil powiedziec jak... zniechecaja raczej. Trzeba jakis specjalny transport medyczny chyba? Orientujesz sie?
Szczerze to nie wiem ale na fejsie gdzie jest grupa in vitro, jedna dziewczyna pisala ze tak mozna i czy ktoś się orientuje jaki jest koszt
 
Ostatnio ciągle tylko oglądałam u was smakołyki i w końcu się zabrałam w nocy [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji3] z jabłkami i rabarbarem. Pachnie obłędnie. Już mi ślinka cieknie A jest gorące.
20200523_232137.jpeg
 
@Dzoannna dlaczego nie Polecasz klinike. Bocian w Poznaniu ?
Od niedawna (2019) sa kupieni przez bociana
przeszlam pelna procedure, 4 zarodki. Jak jestes „latwym przypadkiem” to super ida na reke obsluga baardzo mila.
Mile Panie, serdeczne, wysoki poziom.
Ale jak trudnym - juz gorzej.. To ja proponowalam z kazdym transferem dodatkowe rzeczy siegajac po wiedze od dziewczyn ktore tu wtedy byly na forum (2018-2019)
@annemarie @dżoasia @Dgd i inne...
@Vinszka ktora juz wraca po rodzenstwo💗

pisalyscie o komorkach nk - ja poprosilam o wlewy z intralipidu na ewentualne obnizenie nk i wyciszenie ukladu immunologicznego.
Ale wszystko to robilam w ciemno bo nie bylam wtedy jeszcze u Pasnika.
Zrobilam 3 transfery bez dodatkowych badan... sama szukalam. Mowili: probowac dalej.
Wiec na trudniejsze przypadki na pewno inne miasta:/ ale moze bedziesz miala szczescie - co do przypadku Twojego czego Ci zycze!
Moj dr byl bardzo mily i Panie jak juz wspominalam - cudowne.
 
Od niedawna (2019) sa kupieni przez bociana
przeszlam pelna procedure, 4 zarodki. Jak jestes „latwym przypadkiem” to super ida na reke obsluga baardzo mila.
Mile Panie, serdeczne, wysoki poziom.
Ale jak trudnym - juz gorzej.. To ja proponowalam z kazdym transferem dodatkowe rzeczy siegajac po wiedze od dziewczyn ktore tu wtedy byly na forum (2018-2019)
@annemarie @dżoasia @Dgd i inne...
@Vinszka ktora juz wraca po rodzenstwo💗

pisalyscie o komorkach nk - ja poprosilam o wlewy z intralipidu na ewentualne obnizenie nk i wyciszenie ukladu immunologicznego.
Ale wszystko to robilam w ciemno bo nie bylam wtedy jeszcze u Pasnika.
Zrobilam 3 transfery bez dodatkowych badan... sama szukalam. Mowili: probowac dalej.
Wiec na trudniejsze przypadki na pewno inne miasta:/ ale moze bedziesz miala szczescie - co do przypadku Twojego czego Ci zycze!
Moj dr byl bardzo mily i Panie jak juz wspominalam - cudowne.


A mogę zapytać u jakiego dr byłaś?
Wiesz pytam bo ja tam sie lecze... Pewnie czytałaś moja historie a teraz planuje podejść do drugiej stymuluje stymulacji i nie ukrywam zasiałaś mi wątpliwości... 🤔
 
reklama
A mogę zapytać u jakiego dr byłaś?
Wiesz pytam bo ja tam sie lecze... Pewnie czytałaś moja historie a teraz planuje podejść do drugiej stymuluje stymulacji i nie ukrywam zasiałaś mi wątpliwości... 🤔
Nie daje rady wszystkich postow nadrobic bo jestescie mocno aktywne😜 a ja zagladam rzadko, zeby podpatrzec opinie bo sama sie tez przygotowuje do drugiej stymulacji w waw juz... ide tam gdzie lecza trudne przypadki. Odradzam Ci w takim razie. Zaraz napisze nazwisko na priv
Jak mowilam zastrzezen co do obslugi nie mam
Ale widze obserwujac przypadki dziewczyn z forum ze trzeba wiecej wiedzy i doswiadczenia raczej - zaglebic sie w diagnostyce a nie isc na zasadzie „probowac dalej”. Juz pomijam fakt ze jeden z lekarzy to najwiekszy gbur i burak jakiego spotkalam w zyciu.
 
Do góry