reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie daje rady wszystkich postow nadrobic bo jestescie mocno aktywne😜 a ja zagladam rzadko, zeby podpatrzec opinie bo sama sie tez przygotowuje do drugiej stymulacji w waw juz... ide tam gdzie lecza trudne przypadki. Odradzam Ci w takim razie. Zaraz napisze nazwisko na priv
Jak mowilam zastrzezen co do obslugi nie mam
Ale widze obserwujac przypadki dziewczyn z forum ze trzeba wiecej wiedzy i doswiadczenia raczej - zaglebic sie w diagnostyce a nie isc na zasadzie „probowac dalej”. Juz pomijam fakt ze jeden z lekarzy to najwiekszy gbur i burak jakiego spotkalam w zyciu.

Oki to czekam za wiadomością...
 
reklama
Gdzieś czytałam że sam koszt przeniesienia zarodków jest niewielki, tylko trzeba specjalny termos wypożyczyć i zapłacić kaucje.
Wow w koncu dobre wiesci . Czekam na okres i zadzwonię do lekarza i zobaczymy co on powie . Jak znowu mnie wkurzy to przeniose zarodki do innej kliniki
 
Szczerze to nie wiem ale na fejsie gdzie jest grupa in vitro, jedna dziewczyna pisala ze tak mozna i czy ktoś się orientuje jaki jest koszt
Można transportować wszystko, ale najlepiej w tym samym obrębie. Ja się kiedyś pytałam o to u mnie w klinice i było to 500 czy 1000 zł 🤔 nie pamietam. Z Gdyni do Gdańska lub po Gdyni. Prawie wszystko się da jak się zapłaci ..
 
Można transportować wszystko, ale najlepiej w tym samym obrębie. Ja się kiedyś pytałam o to u mnie w klinice i było to 500 czy 1000 zł 🤔 nie pamietam. Z Gdyni do Gdańska lub po Gdyni. Prawie wszystko się da jak się zapłaci ..
No to super. W poniedziałek mam wolne wiec bede dzwonić i sie pytac o wszystko. Dziękuję za podpowiedz 😘
 
@Camilleka psiorko, co dziś porabiałaś? W pracy byłaś czy wolne?
😁 w pracy byłam, ale z godz temu wróciłam, bo później zaszlam do szwagierki na piwo, mieszkają niedaleko nas, miała być chwila i zeszło 😂, leżę teraz na kanapie i pasowało by się zaczolgac do łóżka 😁😁😁
A Ty co tam dziś porabialas? Wiem odpiszesz jutro rano, jak ja będę się przekręcać na drugi bok 😜😜😜
 
Tylko na niewykonane procedury tj transfer i mrożenie.. IMV też końcu nie wykonali bo nie trzeba było żadnej komórki podhodowac ale tego pewnie nie oddadza.. właśnie tego najbardziej nie mogę przebolec.. Bo mój zaufany lekarz przekrslil szanse w cyklu który mógł się udać i do którego byłam dobrze przygotowana łącznie z mezoterapia na którą mnie namówił.. Czego się mogłam spodziewać od moich komórek przy punkcji w 27 dc!? Dziwię się że z 2 były 2 zarodki jeszcze w 5tej dobie czyli przy dobrej albo zwyczajnie 'normalnej' stymulacji pewnie byłby z tego zarodek.. mnie w gardle ściska na myśl że tak to zjebali, za to że im zaufalam. W poniedziałek rano jedziemy wyblagac na miejscu w Gamecie konsultacje, bo miejsc nie ma ale pani była dość pomocna telefonicznie i robiła co mogła i to podpowiedziala w końcu.. Bije się z myślami z tą skarga,, do kogo ja napisać i czego żądać .. Pieniądze mi czasu nie zwrócą i zmarnowanej szansy :( Może zaproponuja 10% upust na kolejna stymulacje czyli tyle aby podwyżki ostatnie pokryć ich, nie chce już ich lekarzy aby gmerali przy mnie , oni są do d...
A wy w jakiej klinice byliscie teraz?
Edit:
Chyba kiedyś pisałaś, ze w Invikcie.
 
😁 w pracy byłam, ale z godz temu wróciłam, bo później zaszlam do szwagierki na piwo, mieszkają niedaleko nas, miała być chwila i zeszło 😂, leżę teraz na kanapie i pasowało by się zaczolgac do łóżka 😁😁😁
A Ty co tam dziś porabialas? Wiem odpiszesz jutro rano, jak ja będę się przekręcać na drugi bok 😜😜😜
Ha ha ha, znasz mnie łajzo, dopiero przeczytałam 😜. U mnie wczoraj nudy bo deszcz padał ponad pół dnia 🙄. Coś tam posprzątałam a potem gnilam w domu z książką.
Siwy twardo murował wedzarkę w przerwach od deszczu 🙂. Starą wywaliliśmy i robimy taką ze starej cegły, jak wyjdzie miarawa to pokażę 😜
Dziś nie pada to może pójdę z psami pobiegać 🙂
 
reklama
Do góry