reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochanie a moglabys mi jeszcze raz wyjasnic znaczenie morfologi zarodkow? Czyli oznaczenia literami swiadcza o jakosci trfoblastu i czegos tam a cyferki i wieku zarodka tak? Zapomnialam ze powtarzasz beciore ;) Czekam razem z Toba ;) Ja gdzies wyczytalam ze jak np blastka jest za szybka tj jak moja 4AA to tez nie za dobrze i te wolniejsze jak np 4BC, 4CC czasami maja lepsze szanse ?
A i klasa literek to jakość trofektodermy i trofoblastu a cyferki stopień rozwoju. Udowodniono, ze dziewczynki rozwijają się wolniej czyli np częściej są to blastocysty np 3 w 5 dobie niż 5 w 5 dobie czyli pełna blastocysta prawie wychodząca z otoczki.
 
Jesteście wszystkie kochane 😘 Teraz tylko nie wiem gdzie zrobić te wszystkie badania i czy ten testdna.pl to wiarygodne miejsce?

Chyba większość osób które chodzą do Paśnika tam robi trombofilię i inne badania też, tam możesz wybrać normalną placówkę medyczną gdzie pobiorą próbki, jest spora lista takich które z nimi współpracują. Robiłam tam też od razu kariotypy i ten pakiet trombofili, poszłam do przychodni, pobrali krew i wymaz. ANA i ASA zrobiłam w Alabie, bo cena była najniższa, immunofenotyp w swojej klinice, bo akurat to badanie już na początku zlecił mi mój doktor, CBA u Paśnika, ale szukałabym na pewno gdzieś taniej, KIR też w swojej klinice, bo cena była ok. Ogólnie to szukałam gdzie taniej ;)
 
Dziewczyny, dziś drugi dzień cyklu i zrobilam amh w innym labie żeby mieć wreszcie inne porównanie bo wyszły mi bardzo skrajne wyniki ostatnio...Ale jestem niecałe 2 tyg po punkcji przecież więc wynik będzie zraniony teraz prawda???? Zapomniałam o Tym :( fuck!!!!!
Moze byc😔😔😔Kazda ingerencja w jamie brzusznej moze obnizyc AMH.
 
Kochanie a moglabys mi jeszcze raz wyjasnic znaczenie morfologi zarodkow? Czyli oznaczenia literami swiadcza o jakosci trfoblastu i czegos tam a cyferki i wieku zarodka tak? Zapomnialam ze powtarzasz beciore ;) Czekam razem z Toba ;) Ja gdzies wyczytalam ze jak np blastka jest za szybka tj jak moja 4AA to tez nie za dobrze i te wolniejsze jak np 4BC, 4CC czasami maja lepsze szanse ?

Twoja blastka nie jest za szybka. Szybka by była gdyby była oznakowana jako 6AA.
Oceniane są po wygladzie. Nie wiesz nigdy co z nią później się zadzieje. Ja wierzę jednak w te oceny i prawdopodobienstwo implantacji. Zawsze jest lepiej mieć ocenę bardzo dobra niż dostateczną. Ja osobiście nie lubię tych co mają już C. B jest ok a C już by mnie martwiło. Ale... z wszystkich są ciąże przecież. Znam dziewczynę co miala transfer moruli tego samego dnia co ja mojej 6BB. Ona w ciąży a ja beta 0.
 
reklama
Muszę spróbować, brzmisz zachęcająco 😘
@bazylia128 jadłaś to? Pięknie w necie wygląda
Wlasnie popatrzylam sobie na to ;) Ale ja tez mam jak Neci M jak nie ma miesa to nie ma miłosci ;) nie wiem czy dobrze widzialam nerkowce - ja tego nie lubie ale takie grilowane seki jammmiiiii ;) Mojego szefa nie ma jeszcze w pracy ;) Moze lepiej zeby dzisiaj nie przychodzil ;) Kiedys wam pisalam ze zrobilam kolezance w pracy ciasto bo miala sprawe rozwodowa i bardzo to przezywala ;) Dzisiaj sie z cycata dowiedzialysmy ze juz ma nowego faceta - a jaki przystojny :o :o :o nie wiem dlaczeego mam wrazenie ze pewnie zaraz przyniesie l4 ciązowe ;) Co smieszne cycata stwierdzila ze musimy ja jakos nazwac 😂😂🤭 i wymyslila motylek nocny 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 poplakalam sie ze smiechu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Do góry