reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak w Polsce kilka lat temu przy 80x60 mialalm już laparoskopię .a tutaj dostałam raz antyki i się zmniejszyły . Później kontrolowali co kilka mies i raz mniejsze raz większe , raz mniej , raz więcej .. taka bitc... z tej endomendy ...
Ja do stymulacji podchodziłam z cystą na jajniku. Już nie pamiętam jak duża była, lekarz obserwował. Najpierw musiałam być na wizycie 18 DC potem 2 DC. Torbiel w 2 DC była już mniejsza więc rozpoczął stymulację.
 
reklama
Tak w Polsce kilka lat temu przy 80x60 mialalm już laparoskopię .a tutaj dostałam raz antyki i się zmniejszyły . Później kontrolowali co kilka mies i raz mniejsze raz większe , raz mniej , raz więcej .. taka bitc... z tej endomendy ...
Czytam i czytam i powiem Ci że masz naprawdę przerypane z tą chorobą 🙁 Współczuję❤ Długo już z tym dziadostwem walczysz?
 
@nieagatka u mnie ciągle bida, zrób mi ciacho 🙏. Zobacz załącznik 1125723


Ja tworzę malinową chmurkę 🤪 zapraszam 😁 za 1,5h będzie można jeść 😍


IMG_20200528_125140.jpg
 
U mnie też za każdą wizytę osobną opłata. Może w innych klinikach mają jakieś pakiety- nie mam pojęcia. Dziękuję. Wszystko ok. Ale Hania tradycyjnie nie współpracowała. Jak to Pani dr powiedziała, wyjątkowo uparta. Nie dość,że główka do kolderki to jeszcze zakrywala i nie chciała pokazać [emoji23][emoji1787] dlatego strasznie mnie wymeczyla, tak mocno stukala w brzuch i ugniatala z każdej strony i głowica i palcami jednoczesnie.. ogólnie byla malo sympatyczna i mowila" niech Pani tak nie spina mięśni brzucha bo się do dziecka dostać nie mogę " A ja serio, próbowałam ale bolało... W każdym razie najważniejsze,że wszytko ok ;) i moje przepływy, i łożysko i wszystko inne co sprawdzała tez;) To musi byc dobry znak ;) gratulacje !Uśmiałam się[emoji1787][emoji23] wietrzenie skuteczne ;)



Bardzo bardzo bardzo się cieszę 😍❤️❤️❤️ i gratuluję 😁😁
 
@nieagatka u mnie ciągle bida, zrób mi ciacho [emoji120]. Zobacz załącznik 1125723
Ojojoj faktycznie bida, ale na mnie nie licz [emoji12][emoji23]
Mam jeszcze do umycia okna dziś, jutro najpierw szpital i test na corone, potem muszę obiad zrobić, wizyta u gin, a w weekend łazienki posprzatac. I nie przewiduje żebym była zdolna do większej aktywności, a kuźwa mialam sobie odpocząć jeszcze, ale braknie czasu. Ale jakbyś się zdecydowała coś piec, to ten - wyślij koleżance [emoji16] Byle nie bananowca [emoji1787][emoji12]
 
Tak w Polsce kilka lat temu przy 80x60 mialalm już laparoskopię .a tutaj dostałam raz antyki i się zmniejszyły . Później kontrolowali co kilka mies i raz mniejsze raz większe , raz mniej , raz więcej .. taka bitc... z tej endomendy ...
Ja do stymulacji podchodziłam z cystą na jajniku. Już nie pamiętam jak duża była, lekarz obserwował. Najpierw musiałam być na wizycie 18 DC potem 2 DC. Torbiel w 2 DC była już mniejsza więc rozpoczął stymulację.
Tak bo jeśli nie są duże to w stymulacji nie przeszkadzają, a usunięcie zrobiłoby więcej szkody niz pozytku. Ba! Moja przyjaciółka zaszła w ciążę naturalnie, w pierwszym cyklu staran z cysta ok centymetrową. Problem jest jak są duże, albo jak jest ich bardzo dużo.
Najważniejsze to miec to dziadostwo pod kontrolą.
 
reklama
Do góry