reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam 12 komórek ale ja dobe po punkcji miałam zdiagnozowana hiperstymulacje.
i nic Ci nie dodali? no to u mnie było 34 i szybko rosły. A jak czytam o tym zespole to leki zdają się odpowiadać na ew. objawy hiperstymulacji. Więc mi od razu dali pakiet, bo może i ja mam tylko lekarz nie powiedział że mam.🤔
 
Pęcherzyk wczoraj był. Krwawienie ustalo. Teraz pracuję nad sobą, żeby się nie denerwować i być dobrej myśli, ale jak widzisz od 5 nie śpię. Żołądek mi jeszcze dokucza. Mam nadzieję, że najgorsze już za mna.Leżę cały dzień, chyba pozostają mi tylko seriale;) za jakieś półtora tyg. Umówię się na usg i zobaczymy czy będzie serducho.

Najważniejsze, że Kropek dzielnie się trzyma ❤ Czyli to musiał być jakiś krwiak, a wymioty to może już objaw ciąży🤔 czekamy z Tobą na serduszko ✊😊
 
Dzieki, moze mnie zle zrozumiala ze dzis beta ujemna a za kilka dni zaskoczy ale nie wydaje mi sie zeby tak bylo. Za jakąś godzinke bede juz wiedzieć jaka beta i na czym stoje. Wtedy odstawiam leki, szkoda mi organizmu, juz i tak czlowiek faszeruje w siebie zbyt duzo.
Dzieki za odp. Postanowilismy z mezem ze jesli kolejny transfer (juz 4 invitro) sie nie uda to zmieniamy klinike, chyba padnie na gyncentrum. Ma ktoras z was jakies doswiadczenia?

Ja gyn.centrum, jak masz jakieś pytania to pisz :)
 
Najważniejsze, że Kropek dzielnie się trzyma ❤ Czyli to musiał być jakiś krwiak, a wymioty to może już objaw ciąży🤔 czekamy z Tobą na serduszko ✊😊
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ .
Niewiadomo co było krawiaka nie było nigdzie widać, może faktycznir za niski ten estriadiol. Cholera wie. Oby teraz już było dobrze, bo strasznie dużo strachu się najadłam i wykończyło mnie to strasznie. Dziś tylko leżę i pupa boli. Takie problemy to ja chce mieć :p:p.
 
Kochane jestem po wizycie, nie wiadomo skąd pojawiło się 8 jajek więcej.
Z prawej 13 i lewej 14 😊
Ale nie są gotowe do punkcji bo mają 14,15 mm, ale są równe wszystkie.
Dodał jeszcze zastrzyki, zmniesuzl Benfolie na 150 i dodał mensinorm 75, więc dawkowo tak samo. W poniedziałek kolejny podgląd i wstępnie środa punkcja. Świeży transfer już nie wchodzi w grę bo rośnie mi progesteron ale przy takiej ilości jajek nawet powoedizal że dobrze i będzie mrożony.
Więc chyba nie jest tak źle, tyle że musze się jeszcze troszkę przemęczyć.
Właśnie mam pytanko, dziś mam iść do znajomych na grila i bezalkoholowe jedno mogę wypić, co sądzicie ?
Dziękuję za kciuki i truzmajce proszę dalej bo widać że są snilne i mocne 😘😘😘

Wow dużo tych jajeczek ✊✊✊ ja z moimi 9 to się mogę schować :D nasz organizm jest niesamowity, że to wszystko pomieści :)
 
Wy wszystkie na grillach a ja dopiero teraz dochodzę do siebie po punkcji 29.06. ;) choć brzuch nadal mam jeszcze wydety. mam kupę leków: antybiotyk, progesteron, dostinex i jeszcze przeciwzakrzepowe- jeden w zastrzyku na 10 dni. Też tak mialyscie? Już mam dość tego dziubania brzucha. A i dodatkowe pytanie. Czy mialysxie jakies kontrole po punkcji? mi lekarz powiedział że mam Dobrzec i dostać okres. Umówiliśmy się na koniec lipca po okresie żeby zobaczyć co i jak i przygotować do transferu. Ale już wiadomo że transferu nie będzie póki co bo przenoszenie i badania.

Ja mam wrażenie, że ten wydęty brzuch już mi został na stałe 😜 Miałam antybiotyk, neoparin też 10 dni i dostinex, też dochodziłam do siebie trochę, chyba ten dostinex tak na mnie źle działał i nie miałam kontroli po punkcji, dopiero wizytę pod koniec cyklu
 
i nic Ci nie dodali? no to u mnie było 34 i szybko rosły. A jak czytam o tym zespole to leki zdają się odpowiadać na ew. objawy hiperstymulacji. Więc mi od razu dali pakiet, bo może i ja mam tylko lekarz nie powiedział że mam.🤔

Przeciwzakrzepowe i antybiotyk dają zwykle w standardzie po punkcji, przynajmniej w mojej klinice, dostinex dostałam na ryzyko hiperstymulacji, a progesteronu nie przypisali mi, ale za każdym razem miałam za wysoki poziom żeby transferować świeży zarodek, więc może dlatego 🤔
 
reklama
Do góry