reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ta po przerwie wraca z takimi newsami😍😍😍😍💓💓💓💓kocham!

Doooooooooobry.
@Liliana87 co u Was?
@Netiaskitchen???? Jak tam?
@fredka84 transferujesz????? ✊✊✊✊
@Aaaanna ,j a k Obcy😁😁😁
@Camilleka, Wariocie, co u Ciebie???
@Ananasowa93 ,co u Ciebie?

Nie jestem w stanie nadrobić.
Zaczęłam i jakąś gownoburza znów... To se myślę - odpuszczam🤣🤣🤣🙈🙈🙈
@Tysiek777 , widzę, z walczysz znów ✊✊✊
Dobrych wieści Dziołchy i duuużo siły w tej nierównej walce💓💓💓
@Waleczna36 za Ciebie też kciukam✊✊✊😘😘😘
Heeeej ❤️😉😉😉
Ja trochę utknęłam w miejscu. Czekam na 24.07 na histeroskopie i lece po mojego ostatniego bałwanka ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny, ja jestem 7 dzień po transferze blastki. Nie wiem kiedy robić ten test ale się boje, że mi nie wyjdzie (to już drugi transfer, pierwszy nieudany). Dziś zauważyłam kropkę krwi.... i się stracham.
 
Cześć dziewczynki ja dzisiaj zapomniała telefonu do pracy i 8 godzin musiałam wytrzymać bez !!!! Maskara nie wiedziałam co ze sobą zrobić chyba jestem uzależniona od forum i ogólnie internetu
@bazylia128 jak tam po wizycie? Wszystko dobrze ??
@fredka84 a Ty laseczko jak tam ??
Kurde, jak Ty przeżyła😱😱😂. Ja jestem uzależniona od forum, już nawet nie próbuję zaprzeczać 😂. Jak ja czasem zapomnę wziąć tel do pracy, i jak potem wchodzę do domu to sobie wyobrażam że mam tam miliony nie odebranych wiadomości i połączeń 😱. Biorę tel do ręki a tam nic 😂😂😂
Kurde, ja dopiero jutro mam mieć wynik tego proga 🙄. Nic nie przyspieszę w tej mojej dziurze
 
Hej dziewczyny, ja jestem 7 dzień po transferze blastki. Nie wiem kiedy robić ten test ale się boje, że mi nie wyjdzie (to już drugi transfer, pierwszy nieudany). Dziś zauważyłam kropkę krwi.... i się stracham.
Już dziś moglas iść na betkę😘. A jutro to już jak najbardziej trzeba lecieć 😘. Życzę powodzenia ❤️
 
Pierwsza procedura to był długi protokół z gonapeptylem + menopur, druga - krotki Protkół z menopurem, trzecia - krótki z menopurem i gonalem f i teraz tez będę miała menopur + Gonal f. Płukanie pęcherzyków zwiększa niby szanse na uzyskanie większej ilości komórek, a ta aktywacja oocytow to specjalne medium wspomagające zapłodnienie. No to bardzo ładny wynik jak na 6 komórek 4 blastki. Rozumiem, ze transfery się nie powiodły? Trzymam kciuki!
Transfery niestety się nie powiodły, z drugiego była ciąża, ale było puste jajo...
 
@annemarie !!!! :) Doradźcie accofilem. Jutro transfer

Takie mam zalecenia od Paśnika:

"1. Accofil 1 x 48 mln j./0.5 ml:

· wlew domaciczny przez cewnik 5 dni przed transferem/koncepcją

2. Accofil 1 x 30 mln j./0.5 ml:

· podskórnie co 3 dni pod kontrolą morfologii* do czasu wyniku testu b-HCG (pierwsza dawka 2 dni po transferze)"

I teraz tak: Domacicznie mi go nie zrobili w klinice, odmówił lekarz twierdzą ze accofil heparyna i encorton to są PIERDOŁY...ważne jest endometrium i zarodek.. Dobra komentować tego nie ma co. Biorę accofil na własną rękę - doradźcie kiedy - może już w dniu transferu skoro domacicznie go nie miałam 5 dni temu??? czy dzień po??
 
reklama
W pon punkcja,a dzisiaj transfer 2 zarodków. W sumie na 9 pobranych komórek,6 zaplodnionych, do transferu 3 dniowego przetrwało 5 klasy 1 (najwyzszej).3 pozostałe zostają w hodowli do stadium blastocysty i jak przetrwają to będą pojedynczo mrożone.Test mam zrobić 20.07,chyba oszaleje do tego czasu😬
Trzymam kciuki za wzorowa betę 😍😍❤️ boziu jak zazdroszczę Ci ze ty Juz po 😍😍 ja dopiero w przyszłym tygodniu punkcja 😔
 
Do góry