reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie mnie naszła taka myśl. Dlaczego my kobiety które chcemy mieć swoje maleństwa, musimy tyle znieść a np. Niektóre rodzą i zostawiają w szpitalu, w domach dziecka bądź zabijają. Albo rodzą jak najwięcej dzieci wychowuje je podwórko a one staczają się za te 500 plus 😔 jakie to wszystko jest niesprawiedliwe. Ciągły stres, walka, kucie i łzy 😔😔😔
 
reklama
Dziewczyny
Plis pomocy
Dostałam właśnie Prolutex ..mam robić w pośladek

Jaka strzykawka???? Same robiliście?? W ch..się boje
Ja robiłam w brzuch..
Mi Panie w aptece od razu dały bez pytania komplet strzykawek i igieł (grube do wyciągania i cienkie do wstrzykiwania)
Jeśli potrzebujesz info jakie to mogę Ci wysłać [emoji4]
 
Trzymam kciuki za cud ;-) rozumiem lekarza trzeba mieć pewność zanim odstawisz leki. No, ale jak Ty się po tym pozbierasz biedaku :-( jakby co. Znam różne historie i cuda się zdarzają. Czekam z tobą :-)
Pozbieram się . Wybecze się jak prawdziwa baba, ale mam cel i będę się starać go osiagnać.
 
Właśnie mnie naszła taka myśl. Dlaczego my kobiety które chcemy mieć swoje maleństwa, musimy tyle znieść a np. Niektóre rodzą i zostawiają w szpitalu, w domach dziecka bądź zabijają. Albo rodzą jak najwięcej dzieci wychowuje je podwórko a one staczają się za te 500 plus 😔 jakie to wszystko jest niesprawiedliwe. Ciągły stres, walka, kucie i łzy 😔😔😔
Bardzo to przykre ale świata nie zmienimy. My mamy trudności w posiadaniu nawet jednego dziecka a ktoś tego daru nie szanuje. Wersja najmniej krzywdząca - robie sobie dzieci BO MOGĘ a co potem nie ważne... Ludzie są nieodpowiedzialni/ niedojrzali albo sami tak pokrzywdzeni przez życie, ze czasem fundują taką samą traumę swojemu dziecku... Tak jak pisałam świata się nie zmieni trzeba go zaakceptować i pamiętać, ze są tez tacy którzy oddają dziecku „ostatnią” nerkę, żeby je ratować....
 
Dziewczyny ja już jestem w domku, już nawet sernik się robi ;) Do samego podania bylam trochę zestresowana bo się balam czy zarodek się dobrze rozmrozi... Wedlug lekarza wszystko wyszlo idealnie, ladnie było widać i ladnie się wkul ;) Jakos bardzo zmeczona jestem i nie wiem czemu troszkę rozdrzazniona ;) ale zaraz mi pewnie przejdzie ;) Na zabiegowym łezki mi poleciały i się smiali ze mnie ;) Dziekuje wszystkim za dobre słowa - jesteście kochane ;)
Teraz gorące ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼Za córcię ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry