reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Estradiol pow. 1000 (powyżej 3tys zmniejszają dawkę - nasza invicta)
Prog bezpiecznie pow. 20 (chociaż znam lekarza, ktory wymądrzał się, że i przy 8 jak ma się udać to wystarczy😉) Ale ja mu nie wierzyłam i zawsze podciągałam wyżej
Te cyfry to z 2/3dpt
Jeny dziewczyny ....ja nie wpadłam na to żeby mierzyć po transferze estradiol progesteron ...
Nic mi lekarz nie mówił
...
A ponadto nawet zanegował jak go zapytałam o estradiol
Jak pomyślę ile mogłam więcej wiedzieć to aż mi slabooo
 
reklama
Dziewczyny, potrzebuje porady, bo w ogóle nie wiem jak to powinno wyglądać. Miałam dzisiaj wizytę 6 dc i lekarz mówił, że mam 3 małe pęcherzyki i nie wiadomo czy w ogóle będę się kwalifikować. Dodam, że mam jeden jajnik. Czy to oznacza, ze raczej nie będę miała procedury w tym cyklu czy też miałyście takie ilości w 6 dc?
 
Jeny dziewczyny ....ja nie wpadłam na to żeby mierzyć po transferze estradiol progesteron ...
Nic mi lekarz nie mówił
...
A ponadto nawet zanegował jak go zapytałam o estradiol
Jak pomyślę ile mogłam więcej wiedzieć to aż mi slabooo
Ja nie mierzyłam estradiolu przed transferem 😲 też nie mi o tym nie powiedział 🧐
 
Dziewczyny, potrzebuje porady, bo w ogóle nie wiem jak to powinno wyglądać. Miałam dzisiaj wizytę 6 dc i lekarz mówił, że mam 3 małe pęcherzyki i nie wiadomo czy w ogóle będę się kwalifikować. Dodam, że mam jeden jajnik. Czy to oznacza, ze raczej nie będę miała procedury w tym cyklu czy też miałyście takie ilości w 6 dc?
Wszystko zależy od twojego amh i potencjału. Ja w 8 do miałam po 9 na każdym jajniku. Może warto spróbować drugiej stymulacji?0
 
Dobrze napisałaś, ja z kolei się obudziłam około 4 nad ranem i już nie mogłam już zasnąć, miałam burze myśli w głowie. To nie chodzi o to, ze się wkręcamy w czyjes życie, tylko po prostu myślimy, analizujemy i każda sobie dobrze życzy i jak napisałaś ładnie, ze za każdym nickiem na forum jest rodzina 😿
Fredka zapadła w moje myśli.... nie odejdę z forum dopóki ona nie urodzi.Była już tak blisko a jednak tak daleko :(
 
reklama
Do góry