reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekującym na wyniki i wizyty.

✊✊✊Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)😊😊😊😊
Będzie się działo 🥰🥰🥰🥰🥰

23.07. - wizyta w trakcie stymulacji @Natsnats
24.07. - histeroskopia @Ananasowa93
24.07. - wizyta przed transferem @mary.m
25.07. - punkcja @olinka321
27.07. - BETA @Czarna1985
29.07. - wizyta wstępna przed transferem @kate_p7
30.07. - wizyta przed transferem @cikulinka
31.07. - wizyta u genetyka @Pchełka216
27.08. - wizyta w klinice @Camilleka

2020-08-20 sandra777.12 - termin porodu ❤
2020-08-10 Dakita30 - termin porodu ❤
2020-08-25 candy - termin porodu ❤
2020-09-03 Nencia - termin porodu ❤
2020-09-28 E-lenna - termin porodu ❤
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu ❤
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu ❤
2020-11-02 Alicja90 - termin porodu ❤
2020-11-06 Netaskitchen - termin porodu ❤
2021-01-14 Curly89 - termin porodu ❤

@Natsnats wielkie ✊✊✊✊✊✊ za wizytę i niech będzie dużo równo rosnących jajeczek 😘✊✊✊✊✊✊❤❤❤ dawaj znać jak poszło :)

Dzieczyny @bazylia128 @Margoolcia ogromne ✊✊✊✊✊✊✊ za piękne przyrosty!!!!! @anett96 jeśli zdecydujesz się betować to za Ciebie oczywiście też trzymamy ✊✊✊✊✊✊❤❤❤❤❤❤ Niech to będzie Wasz dzień :)
 
reklama
Dziś piąty zastrzyk. Ale boje sie oczywiście jak reaguje na ten lek, bo lekarz sam mówił ze u mnie to nie boimy się przestymulowania tylko czy uda się coś wycisnąć :( ostatnio na gonalu i menopurze miałam 8 komórek ale połowa nie dojrzałych. Także zobaczymy jak będzie teraz...idę chyba sobie zrobić afirmacje bo zwariuje [emoji28]
Zapytaj może lekarza o ovitrelle + decapeptyl na 36h przed punkcja. U mnie w klinice ostatnio tak podają, bo twierdzą, że zauważyli, że taka kombinacja sprawia, że jest więcej dojrzałych komórek.
 
To jest chyba najgorsza z jakichkolwiek wiadomości😔 Że sie nie ma żadnego zarodka ze stymulacji...
Niestety ma niskie AMH. Ostatnio pobrali 3 komórki i żadna się nie zapłodniła. Teraz z tych pięciu nie wiadomo. Okropne to wszystko......wydała tyle kasy na ginekologów i nikt nie badał jej AMH:( brak słów ile lat zmarnowała.
 
Są dowody naukowe na to, ze mrożenie zarodków w 3 dobie uszkadza je bardziej niż w 5 dobie. Novum jest charakterystyczną kliniką i nie mam o nich dobrego zdania. Nie robią PGD PGS bo niby maja badanie wrzeciona. Transferują parom z czynnikiem męskim zarodki w 2 dobie. Transferowanie zarodków w 2 dobie z czynnikiem męskim to pomyłka. Większość z nich nie rozwinie się do 5 doby. Poza tym po 3 dobie wchodzi genom zarodka. Czyli materiał genetyczny matki i OJCA dopiero. Wcześniej embrion rozwija się na potencjale komórki jajowej. Zatem jest to bardzo nie diagnostyczne transferować w 2-3 dobie. I duzo tutaj informacji jeszcze jest... chociażby to ze transferują zarodki z 3 doby klasy C.
Boshe jaka Ty masz wiedzę !!
To do jakiej kliniki iść żeby było super? :(
 
Heyka dziewczyny 🙂 mój profesorek chce mnie stymulować długim protokołem 🤔 myślicie, że więcej z tego będzie dobrych komórek?! Jakiś nie uśmiecha mi się dwa razy dłużej robić zastrzyki... Ale chyba ostatni raz podejmę ten trud i zobaczymy o z tego wyniknie 🧐
 
reklama
Do góry