reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ale jak, tak nagle by przestały?? Dawki masz nadal te same?? Ile widział lekarz antralnych ? U mnie po 7 dniach z 6ciu urosło 5 ale nie tak równo jak powinny... 4 maja około 10mm a jeden ponad 13.. Jeszcze jeden mały jest.. Także u mnie też bez szału.. czekam na hormony i popołudniu opinie lekarza.
Nie wiem bo dopiero jutro mam podglad .. dostałam dawkę dość spora 225 j fostimol i 3 pierwsze dni czułam jak mi rozpycha wszystko .. tearz od 3 dni nic ...brzuch się płaski nawet zrobił 🙁tutaj nie badają hormonow w trakcie stymulacji .. Takze zobaczę jutro co powiedzą ..
 
Nie wiem bo dopiero jutro mam podglad .. dostałam dawkę dość spora 225 j fostimol i 3 pierwsze dni czułam jak mi rozpycha wszystko .. tearz od 3 dni nic ...brzuch się płaski nawet zrobił [emoji853]tutaj nie badają hormonow w trakcie stymulacji .. Takze zobaczę jutro co powiedzą ..
Bo ma początku jajniki szaleją, bo nie wiedzą co się dzieje przy takich dawkach i muszą ruszyc "z kopyta", a potem już lecą z rozpędu [emoji6] Nie martw się na zapas. Zawsze mogą dołożyć menopur jakby była potrzeba.
 
Dziewczyny mam pytanie. Jak byłam u ginekologa na wizycie w sobotę to kazała mi zrobić kilka badań, które zazwyczaj zleca kobietom w ciąży i mówiła, że najlepiej przyjść za dwa tygodnie, ja oczywiście oświadczyłam, że będę za tydzień. Nie jestem gotowa psychicznie zrobić tych badań, bo poczuje się wtedy w ciąży, a ja bardzo się bronie przed tym żeby zrobić sobie jeszcze większą nadzieję. Mam zrobić morfologię krwi, badanie ogólne moczu, VDRL, HBsAg, przeciwciała przeciw HIV, glukozę na czczo, toksoplazmozę i TSH. Myślę, że jak przyniosę jej to za dwa tygodnie jeżeli będzie dobrze, to nic się nie stanie. Co myślicie?
Teraz zrobiła tylko TSH i glukozę, co Wy na to?
 
Bo ma początku jajniki szaleją, bo nie wiedzą co się dzieje przy takich dawkach i muszą ruszyc "z kopyta", a potem już lecą z rozpędu [emoji6] Nie martw się na zapas. Zawsze mogą dołożyć menopur jakby była potrzeba.
Ja po 7miu dniach też bez szału, z 6 urosło 5, wielkość większość ok 10mm, jedne ponad 13mm... estradiol niecałe 400 po tygodniu więc pewnie min z 5 dni jeszcze mnie czeka ale później to wszystko znacznie szybciej może przyrastac zarówno estradiol jak i pęcherzyki. Ja już jestem na dużych dawkach między 12 a 10 Rekovelle, choć Natsnats jeszcze większe lekarz przepisał..
 
reklama
Ja po 7miu dniach też bez szału, z 6 urosło 5, wielkość większość ok 10mm, jedne ponad 13mm... estradiol niecałe 400 po tygodniu więc pewnie min z 5 dni jeszcze mnie czeka ale później to wszystko znacznie szybciej może przyrastac zarówno estradiol jak i pęcherzyki. Ja już jestem na dużych dawkach między 12 a 10 Rekovelle, choć Natsnats jeszcze większe lekarz przepisał..
Nieźle to wygląda. Mi średnio rosły po jakieś 2-3mm co 2 dni więc za jakieś 5-6 dni będą idealne do punkcji i jakby było 5 to fajny wynik, nie?
 
Do góry