reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Leki mam dalej przyjmować bo dzwoniłam do kliniki powiedzieli mi tez ze 17 beta moze byc wyższa
Jestem 17 dni po becie i oczywiście nic nie wyszło to było wiadome dxeonke do kliniki czy mam przesac brac tabletki po czym slysze do soboty proszę bać bo usg moze cos potwierdzi. Juz mi cisnienie podniosła mowie ze nie ma takiej opcji zebym byla w ciąży i jaki sens jest faszerować się lekami. Usłyszałam to niech pani nie bierze!
 
Jestem 17 dni po becie i oczywiście nic nie wyszło to było wiadome dxeonke do kliniki czy mam przesac brac tabletki po czym slysze do soboty proszę bać bo usg moze cos potwierdzi. Juz mi cisnienie podniosła mowie ze nie ma takiej opcji zebym byla w ciąży i jaki sens jest faszerować się lekami. Usłyszałam to niech pani nie bierze!
Jprd!!! Aż mi ciśnienie podskoczyło!
Nie wiem co to za klinika, ale mam wrażenie że rozmawiałaś ze sprzątaczką... Jak może lekarz czy położna takie bzdury wygadywać? 😡
 
Jestem 17 dni po becie i oczywiście nic nie wyszło to było wiadome dxeonke do kliniki czy mam przesac brac tabletki po czym slysze do soboty proszę bać bo usg moze cos potwierdzi. Juz mi cisnienie podniosła mowie ze nie ma takiej opcji zebym byla w ciąży i jaki sens jest faszerować się lekami. Usłyszałam to niech pani nie bierze!
Oni tak na serio...???? Pisz tu szybko wszystko o tej klinice dla innych kobiet które mogą tam trafić.
 
Jprd!!! Aż mi ciśnienie podskoczyło!
Nie wiem co to za klinika, ale mam wrażenie że rozmawiałaś ze sprzątaczką... Jak może lekarz czy położna takie bzdury wygadywać? 😡
Robią tylko nadzieję dobrze ze trafilam na to forum bo bylam zielona w tym temacie moje pierwsze ivf teraz w sobotę pojade do wizytę do lekarza z kartkach pytań!!
 
Jestem 17 dni po becie i oczywiście nic nie wyszło to było wiadome dxeonke do kliniki czy mam przesac brac tabletki po czym slysze do soboty proszę bać bo usg moze cos potwierdzi. Juz mi cisnienie podniosła mowie ze nie ma takiej opcji zebym byla w ciąży i jaki sens jest faszerować się lekami. Usłyszałam to niech pani nie bierze!
To nie są do ch. uja wafla cukierki żeby tak sobie łykać!!! Mało leków żremy? Chyba chodzi żeby ograniczać, a nie wpier. dalac ile wlezie
 
reklama
Do góry