reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety zarodki ktore zostały nie nadawaly sie do mrożenia. A to znaczy ze cale piekło bede musiala zaczynac od nowa w innej klinice
Ręce opadają ☹️ ta "klinika" to jakis żart. Pomyśl poważnie nad gyncentrum Katowice. To chyba najlepsza klinika na Śląsku. Moja rodzina z Bytomia zdecydowała się na klinikę bodajże z Ostrawy. Odległość niezbyt duza, a udało im się za pierwszym razem 🤷🏻‍♀️
 
Ręce opadają ☹ ta "klinika" to jakis żart. Pomyśl poważnie nad gyncentrum Katowice. To chyba najlepsza klinika na Śląsku. Moja rodzina z Bytomia zdecydowała się na klinikę bodajże z Ostrawy. Odległość niezbyt duza, a udało im się za pierwszym razem 🤷🏻‍♀️
Czytałam ze bardzo dobre opinie ma też invimed Katowice dr. Sodowska
 
Jestem od ponad miesiąca zapisana na wizytę do artvimed w krakowie. Będziemy się chcieli starać o dofinansowanie na ivf kakoe dake miasto. Oni mają z nimi podpisane porozumienie. Zobaczymy co powiedzą tam.
Kurcze nie wiem nic na temat tej kliniki, a czytałaś opinie?
Wiem jedynie że się mówi, że Kraków leczy się w Warszawie jeżeli chodzi o in vitro... Ale może dziewczyny coś powiedzą na temat tej kliniki, może któraś podchodziła tam
 
Kurcze nie wiem nic na temat tej kliniki, a czytałaś opinie?
Wiem jedynie że się mówi, że Kraków leczy się w Warszawie jeżeli chodzi o in vitro... Ale może dziewczyny coś powiedzą na temat tej kliniki, może któraś podchodziła tam
Dopiero raczkuję na tym forum mam otworzyc osobny post z pytaniem na temat klinki??
 
reklama
Do góry