reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzisiaj juz nie moglam wytrzymac bo wczoraj jeszcze siknelam na rozowo - i na forum zle wiesci. W nocy sie czulam jakbym goraczke miala bylo mi tak zimno ze spalam pod koldra i kocem. Wiesz ze jeszcze tyle wiadomo ze nic nie wiadomo. Ale i tak jestem dumna z tego mojego dzidiolka ;) Wspaniale uczucie jak mi powiedzial ze ciaza ZYJE - i zanim zbadal serce to trzy razy sie go zapytalam :) Na ile srece!!!!! Kazal mi wstrzymac oddech to i tak nie wytzymalam i na wsztrzymanym oddechu sie zapytalam I JAK?!!! No ale powiedzial ze od razu bez badania widzial ze mocno pika ;) N tydzien mi wystarczy, po tygodniu pewnie znowu bede sie pakowac do szpitala ;)
Gratuluję!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Czemu twierdzisz, że córka? Jesteś po pgs czy pgd?
Bazylia a z tym sercem to co ściemniasz????!!!!! U mnie było kolejno: czwartek 111, poniedziałek 132, kolejny poniedziałek 153!!!!! Ty tak jak ja widzisz co chcesz a niekoniecznie to co jest!!!!!
Też podchodzę do tego, tak, że ciul z pieniędzmi, spokój jest ważniejszy!!!!
Tym bardziej, że zaczynają mi się problemy z ciśnieniem, wczoraj u lekarza miałam 159/88, wieczorem w domu 156/49! A po pół godziny jak się uspokoiłam 122/73 ( o co chodzi???)
U mnie w rodzinie jest skłonność do tego, moj tato zmarł w wieku 38 lat na nie wiem co (znaczy wylew albo zawał, nie było sekcji), jego brat twz na jedno albo drugie po 50-tce. Od mamy też wszyscy sercowcy, ale umiarkowani 😀
 
Bardzo obfite czyli jakie? Bardzo się boję
Bardzo mi przykro😥😥. Trzymaj się dzielnie.
U mnie pomimo odstawienia leków nic się nie zaczęło samo przez ponad tydzień. Skończyło się na szpitalu, po tabletce poszło szybko, zaczęło się jakieś 4-5h po poddaniu, a skończyło 7h. Później miałam z automatu łyżeczkowanie (wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jednak lepiej jak go nie ma, bylo jak lekarz decydował)
 
Bardzo mi przykro😥😥. Trzymaj się dzielnie.
U mnie pomimo odstawienia leków nic się nie zaczęło samo przez ponad tydzień. Skończyło się na szpitalu, po tabletce poszło szybko, zaczęło się jakieś 4-5h po poddaniu, a skończyło 7h. Później miałam z automatu łyżeczkowanie (wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jednak lepiej jak go nie ma, bylo jak lekarz decydował)
Ja postanowiłam że jak do środy nic się nie wydarzy to zgłoszę się do szpitala. A który u Ciebie był tydzień? Miałaś jakieś objawy? U mnie zero niepokojących objawów.Wszystkie książkowe na ciążę, ale lekarka powiedziała, że to skutek przyjmowania końskich dawek progesteronu...
 
Gratuluję!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Czemu twierdzisz, że córka? Jesteś po pgs czy pgd?
Bazylia a z tym sercem to co ściemniasz????!!!!! U mnie było kolejno: czwartek 111, poniedziałek 132, kolejny poniedziałek 153!!!!! Ty tak jak ja widzisz co chcesz a niekoniecznie to co jest!!!!!
Też podchodzę do tego, tak, że ciul z pieniędzmi, spokój jest ważniejszy!!!!
Tym bardziej, że zaczynają mi się problemy z ciśnieniem, wczoraj u lekarza miałam 159/88, wieczorem w domu 156/49! A po pół godziny jak się uspokoiłam 122/73 ( o co chodzi???)
U mnie w rodzinie jest skłonność do tego, moj tato zmarł w wieku 38 lat na nie wiem co (znaczy wylew albo zawał, nie było sekcji), jego brat twz na jedno albo drugie po 50-tce. Od mamy też wszyscy sercowcy, ale umiarkowani 😀
Uważaj z tym ciśnieniem. Sprawdzaj , zapisuj sobie. Poinformuj lekarza. Ciśnienie czasem w ciąży stanowi poważny problem.
 
reklama
Do góry