reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i dalej nic nie wiadomo 😉 w sobotę wizyta będzie decydująca jednak bo beta nic nie mówi niestety. Tylko tyle ze przyrosty prawidłowe
Jak to beta nic nie mówi? Tyle tylko, że przyrosty prawidłowe..? To chyba bardzo dużo mówi... A co Ci powie wizyta w sobotę kilkanaście dni po transferze? Raczej nic... Naprawdę musicie się tak biczować dziewczyny..? Może warto się ucieszyć chociaż przez chwilę...
 
Ciąża mocno wycisza hormony, nie ma miesiączki i torbiele maja czas na wchloniecie się oraz nie powstają nowe bo nie dochodzi do zluszczania endometrium, to samo podczas karmienia, wiec to akurat normalne ze potem łatwiej jej było zajść w ciążę.
Tylko ona wcale nie miała torbieli. Za to pełno ognisk endometriozy.
Czytałam że w Polsce usuwanie endometriozy polega na wypalaniu ognisk, są.teorie że to nic na e daje a zmiany należy usuwać z marginesem prawidłowej tkanki. Jeśli zmiany są na pęcherzu moczowym, jelitach to w zasadzie nic nie można zrobić. Podobno jest jakiś spec we Wrocławiu co rzeczywiście usuwa a nie wypala zmiany.
 
Nie wiem dlaczego to wszystko jest takie trudne i niesprawiedliwe 🥺🥺
Jak widziałam wyniki 0 to popłakałam jeden dzień i brałam się w garść do dalszej walki.
a teraz mam wrażenie ze wchodzę po drabince powoli na górę i upadek będzie bardzo bolesny.
krew oddana i czekam na wyniki. Cały czas mam nadzieje, choć wiem ze szanse są niewielkie.
6 dpt beta 14
8 dpt beta 30
Dziś 11 dpt wiec beta ponad 100 powinna być wiec zobaczymy.
Boje się dziewczynki czy dam radę. Czeka mnie nowa procedura. 😭
Będzie dobrze ❤️ trzymam mocno ✊✊✊✊
 
reklama
Do góry