reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny,
Odebrałam pierwsze wyniki z pakietu immunologicznego, które robiłam i już jakaś masakra...

Któraś się zna na tym?
Nie ma aż takiego dramatu,ja mam dodatkowo czynnik v w heterozygocie i Pai-1 W HOMO ,CO PONOĆ GORSZE..
METYLOWANE WITAMINY PLUS HEPARYNA NA 100 %

Mi w ogóle lekarz przed operacją w szpitalu mówił ,że duzo osób ma te mutacje tylko ich nie sprawdza a wię o nich nie wie,Jkaoś specjalnie sie nie przejmował tymi wynikami.
Także Gonia będzie dobrze :) Dostaniesz na to leki.

Co do witamin to ja brałam na zmianę metyle/zwykłe- na pewno zrób sobie po jakims czasie wyniki ,by sprawdzić ,czy te witaminy się przyswajają :)✊✊✊
 
Biorę actifolin 0,4 mg od dobrych kilku miesięcy, kiedyś brałam zwykły folik.
Czy immunolog coś powie na temat tych badań, wiem, że niektórym dziewczynom zalecał zrobić pakiet na trombofilię, ja robiłam te badania przed wizytą
właśnie to Goniu jest pakiet na trombofilię-paśnik zleciłby dokładnie te same badanie :)
 
Gratulacje z powodu ciąży. Jestem z tych co wolą wiedzieć niż żyć w niepewności. Oczywiście że robiłam wszystkie badania, nawet płodowe DNA. Wady czasem powstają spontanicznie i niestety nie mamy na to wpływu, całe szczęście nie są to częste przypadki.
Dziękuję, już się zaczęłam przyzwyczajać 😊 bo na początku to był szok, jak lekarz powiedział, że 1kom to już daliśmy sobie spokój a tu takie mega zaskoczenie. Też się zastanawiam nad wolnym DNA bo można już od 10tyg. pieniądze nie grają roli więc chyba zrobię aby mieć wynik jeszcze przed usg, mnie te wszystkie badania w ciąży stresują bardzo i ogólnie ciąża też mnie stresuje choć już z czasem trochę mniej bo chyba się oswoiłam 😁
 
Dziękuję, już się zaczęłam przyzwyczajać 😊 bo na początku to był szok, jak lekarz powiedział, że 1kom to już daliśmy sobie spokój a tu takie mega zaskoczenie. Też się zastanawiam nad wolnym DNA bo można już od 10tyg. pieniądze nie grają roli więc chyba zrobię aby mieć wynik jeszcze przed usg, mnie te wszystkie badania w ciąży stresują bardzo i ogólnie ciąża też mnie stresuje choć już z czasem trochę mniej bo chyba się oswoiłam 😁
Spokojnie zrób to płodowe DNA nieco później. Myśl pozytywnie.
 
Witam, jestem nowa na forum i chciałam zapytać czy osoby po ICSI lub podaniu zarodków 2 dniowych miały komplet badań tj. Pappa, usg genetyczne i czy te badania były zalecane jako standard nie zależnie od wieku czy dopiero jak lekarz widział jakieś podejrzenie na usg to kierował i czy ewentualnie jakieś odstępstwa od normy były już na początku ciąży? Pytam ponieważ przerażają mnie te testy, starałam się o ciążę 7lat, przyczyną podobno był rozległy polip, którego nikt wcześniej nie widział dopiero w klinice przed procedurą znaleźli i usunęli, amh mam 1,1 w wieku 34lat a stymulacja poszła słabiej niż cykl naturalny bo tylko 2 pęcherzyki nadawały się do kłucia po czym okazało się że tylko 1 kom no i lekarz podjął decyzję, że ICSi, na szczęście podobno w pełni dojrzała i nie wymagała długiej hodowli, zapłodniła się tego samego dnia i dzieliła poprawnie, embriolog podjął decyzję, że transfer w 2dobie i każdy mówił że parametry świetne kl.1, 5komórkowa, przy normie w tej dobie 2-6 komórek, no i tak już dotrwałam do 8tc czuję się super, delikatne mdłości rano i wieczorem, beta rosła super ponad 130% w ciągu 48h do 6tc, serce 140fhr w 6t3d, brak krwawień, wszystkie przepływy w 7tc w normie i pępowina 3naczyniowa. Badania genetyczne przed in vitro zrobione tj. Kariotypy, azf, cftr, frax, i są ok. Niby brak powodu do zmartwień, ale te usg genetyczne spędza mi sen.
to żeby się uspokoić możesz zrobić już od 10 tyg testy wolnego dna z krwi. pokaże Ci to czy nie ma przynajmniej tych najczęstszych wad. choć rozumiem to spróbuj się nie stresować bo to szkodzi maluchów A nie masz już większego wpływu na to co się wydarzy poza daniem o siebie. ściskam
 
Kurde, bo wyszłam tu na jakąś erotomankę 😂 Mój pociąg to 3 na 10, iw większości seksików to sobie leżę jak kłoda😂 Może któraś pomyśli, że źle robię, ale bardzo kocham swojego męża i idę mu na rękę;). Skomplikowane to u mnie😅 Mi nie ubędzie, a mężu szczęśliwy 😜
i spoko. natomiast u mnie czasem mi się częściej chce niż mężowi. w sensie że on chyba po prostu nie ma aż takich potrzeb żeby np. 3-4 razy w tygodniu.
 
reklama
@fredka84 mi mój barrrdzo doświadczony gin -ordynator klinki szpitalnej-mówił ,że 10 dni przed okresem jest owu-spojrzałam na Niego tak,że dał mi kalendarzyk i kazał wypełnić-to ja znowu na Niego spod oka:errr::errr::errr::errr:se myślę,no taki fachmen a z kalendarzykiem mi wyjeżdża:oo::oo::oo::confused: Ale sie sprawdziło😝😝😝👀👀👀🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Ooooo, to akurat będę miała wizytę w klinice wtedy 😜 Poproszę zeby mi zrobił usg, choć pewnie i tak będzie chciał zobaczyć przed stymulką co tam się dzieje;)
 
Do góry