reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokładnie... W sierpniu chowałam Ciocie, gdy poszlam załatwiać pogrzeb nie było mowy o kopercie, dodam że gdy załatwiałam babci pogrzeb 4 lata temu też nie było mowy o kopercie. Ksiądz sam powiedział że te pieniądze man się teraz bardziej przydadzą... Wie ile pogrzeb kosztuje... Gdy załatwiałam przed ślubem zaświadczenie o chrzcie, ksiądz powiedział równiez że nie weźmie koperty... (gdzie moz normalnie w innym kościele musiał dać... Oczywoscie "co łaska") dlatego mówię że są księża i "księża" wszystki zależy od człowieka... Ja znałam tak naprawdę 3 księży... Znałam bo jeden juz niestety nie żyje[emoji17]
U nas ksiądz za msze bierze "co łaska ale nie mniej niż 50zl) [emoji2356][emoji2356][emoji847]
 
Mam pytanko do dziewczyn które przed transferem brały estrofem i im się udało. Do kiedy go braliście i w jakich dawkach?
Ja jestem w 9t6d i zaczelam odstawiac Estrofem 2 tyg temu. Ostatnia tabletka w Piatek czyli do 10tyg.
Pomalu odstawiam rowniez Progesteron i Luteine. Juz po 1 tabletce i ostatnie 5 Listopada
 
Niestety mi się nie udało. Dla mnie to już koniec. Trzymajcie się dziewczynki [emoji11][emoji11][emoji11][emoji11] będę za wszystkie trzymała kciuki[emoji110] całusy [emoji11][emoji11][emoji11]
[/QUOTE]

Nie poddawaj sie! Mi dawałeś kopniaka do walki... Wiwc i Ty musisz walczyć. Wiem ze bedzie ciężko bo mi tez jest... Zbieram hajs na histeroskopie... I bede próbować. 3mam mocno👍
 
reklama
Dziewczyny widzialyscie co oni wymyślili.
Zakazują aborcji przy ciężkim uszkodzeniu płodu.
To jakiś koszmar. Nie wiem jak to komentować. Niedługo odbiorą kobietom prawa wyborcze.
Jak dla mnie dno.
Jak w zeszłym roku ogladnelam "Pamiętnik podręcznej" i skomentowałam, że w tym kierunku zdąża PL to pukali mi w głowę.
To jest takie cholernie przykre widzieć co oni robią z tym krajem...
 
Do góry