reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie też lekarz uprzedził, że mogę mieć małą hiperkę.... estradiol prawie 4000 miałam wczoraj.... Już w papiery wpisał, że transfer odroczony 🥺
To nic złego ani nie koniec świata. Dzięki temu zwiększysz szansę na udany transfer. Gorzej jak by na siłę robili teraz, ty zadowolona a potem po potokach. Szkoda zarodka. Spokojnie poczekaj. Szybko minie.
 
mam pytanie jesli chodzi o werfikacje bo sa 3 która już daje nadzieje .? że małe bąbelki sa ze mną . jestem dzis 2 dzień po zabiegu i co jakiś czas mam skurcz. a nospe biore tak jak mi lekarz przepisał . nawet herbate rumiankowa pije . boje sie ze to zły juz znak
Najgorsze co możesz teraz zrobić to nic nie robić tylko myśleć co się dzieje w macicy. Zajmij się czymś i skup uwagę na innych rzeczach. Swirowanie dziecku nie pomoże. Jesteś dzielna zobacz jak daleko już jesteś. Wszystko się uda. Daj dziecinie spokojnie sobie robić swoje a Ty matka też zajmij się czymś. ,❤️
 
Zależy co z drugim jajnikiem. Jeśli nic nie zareaguje to z tych 4 pęcherzyków przy dojrzałych już komórkach liczyłabym max 300 jednostek estradiolu per pecherzyk/komórka.I tak,6dc/czy też 6ds to jeszcze wcześnie i estradiol może jak najbardziej być na takim poziomie jak jest u Ciebie
Dziękuję Kochana
Sprawdzilo.sie, podskoczył
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie..mam 3xLutinus dopochwowo i estrofem ..i tyle ...czy to nie za mało na progesteron? Ja mam wrażenie że mój lekarz jest max pewien co robi i nie chce mu podpowiadać :D
I ważne pytanie ...dziś wzięłam 3 godziny później Luteinę...a jutro mam transfer o 11:20 ...brać przed transferem? Ogólnie mam brać 9, 15,21 .....boje się nie wziasc ...żeby ten progesteron nie był za niski ..może wcześniej wezmę ?
 
To nic złego ani nie koniec świata. Dzięki temu zwiększysz szansę na udany transfer. Gorzej jak by na siłę robili teraz, ty zadowolona a potem po potokach. Szkoda zarodka. Spokojnie poczekaj. Szybko minie.
Też tak sobie to tłumaczę. Jeszcze zobaczymy ile jajeczek bedzie 🙊 A z tego zarodków 🙊 w poprzednich stymulacjach powstał tylko jeden zarodeczek 🤷‍♀️
I oby kliniki mi nie zamknęli przez tego świrusa 🧏‍♀️
 
Dziękuję Kochana
Sprawdzilo.sie, podskoczył
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie..mam 3xLutinus dopochwowo i estrofem ..i tyle ...czy to nie za mało na progesteron? Ja mam wrażenie że mój lekarz jest max pewien co robi i nie chce mu podpowiadać :D
I ważne pytanie ...dziś wzięłam 3 godziny później Luteinę...a jutro mam transfer o 11:20 ...brać przed transferem? Ogólnie mam brać 9, 15,21 .....boje się nie wziasc ...żeby ten progesteron nie był za niski ..może wcześniej wezmę ?
Normalnie aplikuj przed transferem. Jak masz na 11:20 to zaaplikuj o 8:00 na pewno wszystko się wchłonie a resztki doktor sobie wyczyści przed transferem 😉
 
reklama
mam pytanie jesli chodzi o werfikacje bo sa 3 która już daje nadzieje .? że małe bąbelki sa ze mną . jestem dzis 2 dzień po zabiegu i co jakiś czas mam skurcz. a nospe biore tak jak mi lekarz przepisał . nawet herbate rumiankowa pije . boje sie ze to zły juz znak
Weryfikacja bety w 8dpt powinna dać już ostateczny wynik czy coś sie zadziało czy nie, skurcze bóle, wszystko normalne po transferze, czasami nawet to dobry znak.
 
Do góry