reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale mam stres przed jutrem od 4:00 nie śpię. Nie poszłam do pracy... Chyba, ze to nie stres a hormony no budzę się o 1:00 potem od 4:00 już nie spie od 2-3 dni a w ciągu dnia śnięta jestem. Olałam prace i siedzę w domu, w końcu nie tylko o siebie muszę dbać.... I mam głoda... na wszystko co mięsne i tłuste najlepiej krwiste...
A kto mi tu ostatnio pisał o przestawieniu się zegara 😁 ech już taka nasz dola. Jednak wszystko idzie zgodnie z planem - żreć się chce itd
będą bliźniaki 😁
 
reklama
Ja też mam stres przed piątkową wizytą. Wczraj badalam betę i mam 688 więc mam nadzieję, że w pt będzie coś tam widać 🙊
Ehh i jeszcze syn mnie zaraził katarem😖

Trzymam ✊✊✊✊
Do piątku jeszcze tyle czasu napewno będzie coś widać ;-) Ładnie beta przyrosła, jestem ciekawa jak u mnie.
 
A kto mi tu ostatnio pisał o przestawieniu się zegara 😁 ech już taka nasz dola. Jednak wszystko idzie zgodnie z planem - żreć się chce itd
będą bliźniaki 😁
Tylko ja mam bezsenność co mi wynika ze stresu ;-( często. Jak następnego dnia się wyspie to jest dobrze. A teraz to już nie wiem czy to ciąża to stres...
 
Mi jedynie na gardło polecali Fliorde, na katar niestety nic. Bo jak to mówią leczony katar trwa tydzień, nieleczony siedem dni 🙈
Średnia to prawda bo nieleczony katar często nadkaza sie bakteryjnie i wtedy mamy zapalenie zatok,a to co teraz niepotrzebne.
Kup sobie chociaż wodę morska hipertoniczna i trzy - cztery razy dziennie płucz nosek nad zlewem. To na pewno mozesz stosować nawet będąc w ciąży.
Zdrówka ✊✊✊✊
 
Trzymajcie proszę kciuki, ja się po malu zbieram i jade do kliniki [emoji33][emoji33][emoji85] niech się pięknie zadomowi u mamusi mój kropus, i niech się spełni moje największe marzenie. [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120] I ten rok, chodź dziwny, smutny i bolesny zakończy się szczęśliwie [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
Powodzenia ! Uda się ! :)
 
W styczniu jadę znów do por. Genetycznej a w lutym mam wizytę u immunologa ale nic z tych wyników nie rozumiem i się denerwuje. Z racji że brak mi kasy latam po lekarzach na NFZ i nawet sporo mam zrobionych badań a co się nie uda to zrobię prywatnie i wtedy uderzę do Pa... Ka. Póki co... Widzę to test imk wyszedł chyba kiepsko...
Tu za bardzo się nie znam. Z tego co mi się wydaje masz za wysoko nk , ale też tragedi nie ma.
 
Kochana ja aż tak dobrze się nie znam na immunologi. Coś tam lekko liznęłam jak to się mówi bo w tych wynikach co ty masz to jedyny parametr miała odbiegający od normy czyli Nk 16%. Ty masz 17 czyli jeszcze więcej. Masz troszkę problem z ta immunologia widać na pierwszy rzut oka ale wiem ze można z tym walczyć sterydami i accofilem ?? Na pewno immunolog rozpisze ci leczenie przed transferem.
W sumie dobrze ze coś wyszło bo wiesz na czym możesz się skupić żeby zwiększyć szanse ❤️❤️❤️ ✊✊✊
Wiesz, że dokładnie tak pomyślałam, no jest problem ewidentnie ale nie boję się że coś jest źle. Cieszę się że wiem co i jak temat ugryźć by znów po raz 3 beta bie była wielkim 0... Zobaczymy co z dalszych badań wyjdzie, jeszcze ogarnę test CBA i KIR prywatnie ale już czuje się o krok do przodu💪💪💪💪 nie poddam się!!!
Ja też mam stres przed piątkową wizytą. Wczraj badalam betę i mam 688 więc mam nadzieję, że w pt będzie coś tam widać 🙊
Ehh i jeszcze syn mnie zaraził katarem😖

Trzymam ✊✊✊✊
Beta rośnie, do piątku jeszcze podskoczy więc myślę że coś będziesz mogła już zobaczyć ✊✊✊
 
reklama
Trzymajcie proszę kciuki, ja się po malu zbieram i jade do kliniki 😱😱🙈 niech się pięknie zadomowi u mamusi mój kropus, i niech się spełni moje największe marzenie. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 I ten rok, chodź dziwny, smutny i bolesny zakończy się szczęśliwie 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
✊✊✊✊ Będzie dobrze, ten rok musi się dla Ciebie skończyć czymś pozytywnym, nie ma innej opcji 😁😁😁✊✊
 
Do góry