reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Stresuje się ta następną wizytą. Czy wszystko będzie ok. Czy to ciałko rzeczywiście jest ... ehh oby dwa tygodnie szybko zleciały🙊 A Ty kiedy masz następną wizytę? Aha bety już mi nie kazał badać, bo mówi że wynik już niczego nie wniesie. Trzeba myśleć pozytywnie.
Ja mam wizytę 24.12 i mam znowu hcg, estradiol, progesteron. O ile progesteron i estradiol ok ale beta to chyba żeby sprawdzić czy nie spada. Tez się boje czy wszystko będzie dobrze. Jakoś pustego jaja się boje czy innych czarnych scenariuszy. Tu na forum tyle tego było:p a mój mózg lubi czynisz mnie zalęknioną i nieszczęśliwą :-)
 
Dziewczyny u mnie dziś 2dpt i wiecie co, mam coraz więcej pozytywnych myśli. 😍😍❤️ Uda się, tzn. Juz sie udalo. Wierzę w to z calego serca. Dziś już zaczyna pobolewać mnie podbrzusze. Raz z lewej, raz z prawej strony. I chodź wiem że z takimi bólami to na dwoje matka wróżyła ale ja wierzę ze to oznaką zagnieżdżenia się kropusia. Ostatnio też miałam takie bóle... Na pewno nie odważę się robić test szybciej niż ustawa przewiduję ale już wiem że będzie dobrze i tym razem ani razy nie zwątpię w moje dziecko ❤️
Powodzenia, podoba mi się Twoje myślenie ! 😘
 
Ja mam wizytę 24.12 i mam znowu hcg, estradiol, progesteron. O ile progesteron i estradiol ok ale beta to chyba żeby sprawdzić czy nie spada. Tez się boje czy wszystko będzie dobrze. Jakoś pustego jaja się boje czy innych czarnych scenariuszy. Tu na forum tyle tego było:p a mój mózg lubi czynisz mnie zalęknioną i nieszczęśliwą :-)
Znam to, ja też się obawiam. Bo to mój jedyny zarodek. @kate_p7 musimy myśleć pozytywnie. A nic nie mówił na twoją betę? Bo ja już się zastanawiam czy nie mam za niskiej.... ehh
 
Znam to, ja też się obawiam. Bo to mój jedyny zarodek. @kate_p7 musimy myśleć pozytywnie. A nic nie mówił na twoją betę? Bo ja już się zastanawiam czy nie mam za niskiej.... ehh
Ze jest wysoka i raczej tez się zdziwił ze to nie bliźniaki. Ale mąż zaczął się śmiać, ze może jest jeden za drugim i nie widać :p to powiedział, ze tez może tak być bo rozdzielczość kiepska. Ja myśle, ze jest jeden tylko zaimplantowal się szybciej czy coś... Wiesz ja z kolei się boje, ze ta beta jest za wysoka i coś oznacza złego. No, ale to jest już nasze doszukiwanie się :-) niczego nie wyczytany z cyferek, nawet usg serducha nic nam nie gwarantuje.. Ryzyko z czasem będzie spadać, a my będziemy coraz spokojniejsze:-) tez mi trudno, ale trzeba zdać się na los.
 
Ze jest wysoka i raczej tez się zdziwił ze to nie bliźniaki. Ale mąż zaczął się śmiać, ze może jest jeden za drugim i nie widać :p to powiedział, ze tez może tak być bo rozdzielczość kiepska. Ja myśle, ze jest jeden tylko zaimplantowal się szybciej czy coś... Wiesz ja z kolei się boje, ze ta beta jest za wysoka i coś oznacza złego. No, ale to jest już nasze doszukiwanie się :-) niczego nie wyczytany z cyferek, nawet usg serducha nic nam nie gwarantuje.. Ryzyko z czasem będzie spadać, a my będziemy coraz spokojniejsze:-) tez mi trudno, ale trzeba zdać się na los.
To czekamy spokojnie do naszych wizyt. Jesteśmy w kontakcie.😁
 
Dziewczyny,
Gdzie jest ta grupa na FB Paśnika?macie jakiś namiar?
My będziemy podchodzić 3 raz ...mam wyniki ale kurczak za Chiny nie mogę się dodzwonić nawet na recepcję do Pasnika ..a w Łodzi terminy na Luty.
Mam jeszcze pytanie ...ja mam niskie Amh ...dwa lata starań z czego rok on vitro i ani razu nie doszło do implantacji
Są jakieś sposoby żeby temu pomoc ? Oprócz ananasa :p
Z Waszych doświadczen to częściej AmH niskie czy brak implantacji jest powodem?
Ja mam mało jajeczek pobranych zazwyczaj 3_4 z czego zapłodnilo się max3
2 są zawsze najwyższej jakości ..a jeden niedozyl mrożenia..
Mam 35 lat ....
W tych dwóch procedurach było takie same uczucie napięcia po transferze...
Eh poradzicie coś?
 

Załączniki

  • Screenshot_20201218-220243_Facebook.jpg
    Screenshot_20201218-220243_Facebook.jpg
    332,8 KB · Wyświetleń: 80
U mnie był problem z implantacja. Pierwsze 3 transfery z zerowa beta. Miałam takie badania na wizytę do immunologa:
- pakiet na trombofilie ze strony testdna.pl.
- Homocysteina
- Ana 1 ( jesli dodatnie to dodatkowo ana 2 i ana 3 )
- Krzywa cukrowa i insulinowa 3 oznaczenia
- tsh, anty tpo i tg
Zlecil mi immunolog:
Ocenę subpopulacji limfocytow, ocene cytokin i współczynnika th1/th2 i kiry, a mężowi hla-c.
Ty z tych badań masz ocenę subpopulacji limfocytów / imk.
Czy ma znaczenie kiedy jest robione którekolwiek z tych badań? Jakieś konkretny dzień cyklu lub przygotowanie?
 
reklama
Do góry