reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Załączniki

  • cytokiny.PNG
    cytokiny.PNG
    20 KB · Wyświetleń: 64
  • HLA C.PNG
    HLA C.PNG
    26 KB · Wyświetleń: 75
  • KIRY.PNG
    KIRY.PNG
    61,6 KB · Wyświetleń: 67
  • test IMK.PNG
    test IMK.PNG
    15,2 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Bardzo się cieszę, że u Was wszystko pięknie się rozwija [emoji3590]te 2 dni to żadna różnica. Zobaczysz jak zleci do prenattalnych, dopiero transfer mialas[emoji3590]niech rośnie zdrowo [emoji8][emoji3590]
ja dziś po wizycie. 8.2tc. na razie wszystko ok. choć na usg wyszło 8.0. ale to podobno nic. ech czy jeszcze tak daleko do prenatalnych...
 
Kiry są ok. Myślę, że tu się nikt nie czepi :) ale wiadomo najlepiej jakby całość zobaczył immunolog. Jeśli chodzi o cytokiny to tam tnf alfa jest delikatnie podwyższone co może świadczyć o jakims stanie zapalnym. Il10 czyli ochrona zarodka jest ok, ale il2 jest podwyższone. Czyli to co atakuje zarodek i tu trzeba coś podziałać. Może jakas immunosupresja? Może dziewczyny coś prędzej powiedzą :) teoretycznie stosunek cd4 do cd8 jest 2,4 czy jest za wysoki ciężko powiedzieć 🤔 ja miałam 2,1 i u mnie lekarz nic nie mówił. Poziom komórek NK 12 czyli akceptowalne raczej :)
 
U mnie był problem z implantacja. Pierwsze 3 transfery z zerowa beta. Miałam takie badania na wizytę do immunologa:
- pakiet na trombofilie ze strony testdna.pl.
- Homocysteina
- Ana 1 ( jesli dodatnie to dodatkowo ana 2 i ana 3 )
- Krzywa cukrowa i insulinowa 3 oznaczenia
- tsh, anty tpo i tg
Zlecil mi immunolog:
Ocenę subpopulacji limfocytow, ocene cytokin i współczynnika th1/th2 i kiry, a mężowi hla-c.
Ty z tych badań masz ocenę subpopulacji limfocytów / imk.



miałaś może robioną biopsję endometrium ?

bo ja miałam problem z implantacją zarodka i na biopsji endometrium wyszło ze mam zapalenie dostałam antybiotyk i potem kolejna biopsja i wyszło ze moje endometrium słabo dojrzewa zostało mi podane wlewy które pomogły uzyskać ciążę .
 
Pomocy!
Jestem równo 10 dni po łyżeczkowaniu. Krwawienia przez ten czas w ogóle nie miałam tylko troszeczkę takiego przezroczysto brązowego śluzu. Od dwóch dni tego śluzu nie mam. Śluz teraz jest biały. Wczoraj było go wręcz bardzo dużo. Od dwóch dni mam też bóle w jajnikach raz w prawym raz w lewym. Miałam też kilka razy skurcze macicy dzisiaj. Mam teraz owulację czy co? Martwią mnie te dziwne skurcze macicy. Szyjka macicy jest zamknięta prawie całkowicie. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Więc sądzę że niemożliwym byłoby zajście w ciążę mimo że niecały tydzień po łyżeczkowaniu już współżylismy ale dobrze się czułam i nic mnie nie bolało.
 
reklama
@bzzz1 Po łyżeczkowaniu teoretycznie zaczynasz cykl od nowa, więc jesteś w środku cyklu. Okres powinnaś dostać po ok. 4 tyg lub nawet i poźniej, bo organizm doznał lekkiego szoku interwencją. U mnie był okres po ok. 5-6 tyg.
 
Do góry