reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzis 20dpt i czuje się jakbym siedziała na bombie zegarowej... najgorszy byl 17dpt bo w tym dniu mialam krwotok wiec jakas paranoja wróciła sprawdzania wkładki. @kate_p7 @annemarie czy Was te na tak wczesnym etapie od czasu do czasu kluje badz ciągnie w podbrzusza? Nie bol tylko takie napięcie, u mnie po 14 się nasila do wieczora a rano cisza. Nie pamiętam jak to było w tej donoszonej ciąży, pamietam tylko ta o której wolalabym zapomnieć
Kiedy masz teraz isg?? Przeszło krwawienie?
 
Dlugie 9 dni czekania od ostatniego ... ale szczerze nie spieszy mi się bo juz wyobrazam sobie ten stres z rana :o
Wyobrażam sobie. Ja też szłam jak na ścięcie, po USG z serduszkiem swoim zwyczajem trochę sobie popłakałam 😂😂😂 Jak sobie pomyślę ile beczałam przed ciążą i w ciąży to chyba na lata wystarczy 😜
Dobrze, że masz USG z rana. Przynajmniej w ciągu dnia nie będziesz wyczekiwać.
 
Dzis 20dpt i czuje się jakbym siedziała na bombie zegarowej... najgorszy byl 17dpt bo w tym dniu mialam krwotok wiec jakas paranoja wróciła sprawdzania wkładki. @kate_p7 @annemarie czy Was te na tak wczesnym etapie od czasu do czasu kluje badz ciągnie w podbrzusza? Nie bol tylko takie napięcie, u mnie po 14 się nasila do wieczora a rano cisza. Nie pamiętam jak to było w tej donoszonej ciąży, pamietam tylko ta o której wolalabym zapomnieć
U mnie najgorzej bylo w dniach kiedy mialam miec okres,wszystko mnie tak bolalo jak zawsze tyle ze bezkrwawo bylo.Na razie nic mnie nie kluje i nie ciagnie,ale z twixami na dalszym etapie to byla codzienna norma.
 
reklama
Nigdy w życiu bym leków nie odstawiła do 14 dpt a nawet 16 dpt. U mnie dokładnie było 7dpt 15, 9 dpt 24 dalej 11 dpt 58. Jednym słowem lipa, już tutaj dziewczyny mnie pocieszały. Potem jednak dalej beta się rozkręciła. Wiem, moja szansa na ciążę nie była duża ale jednak wszystko zakończyło się dobrze.
Moja historia tez pokazuje ze niska beta niczego nie przesadza.
Blastocysta z 6 doby 4bb
6 dpt 14
8dpt 30
11 dpt 120
13 dpt 330
16 dpt 800... i o dziwo była to wizyta pęcherzykowa i pęcherzyk z ciałkiem żółtym był już widoczny w macicy. 24 dpt beta 10 000 i był zarodek z serduszkiem.
Porównywałam się do tabelek, a przede wszystkim do wyników innych dziewczyn. Całe wykresy i wyliczenia robiłam czy jest szansa. Miałam nadzieje ale byłam przygotowana na najgorsze. Czekam na badania połówkowe bo wciąż boje się ze ta niska beta „gdzies wyjdzie”.
 
Do góry