reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

😂😂😂, Kuwa, Motylek, coś się dziś tak do siebie przyjebała😂. Jak chcesz to mogę ci swój tyłek z cellulitem pokazać 😂. . Ciągle ćwiczę a on dalej sobie na mojej dupce spokojnie rośnie 😜
Teraz jest wymówka, wszystko zamknięte, nie ma gdzie ćwiczyć i tak dalej 😜
Hehehe... 😁
Właśnie dzisiaj tłumaczyłam mojemu szefowi, że co innego jest kiedy nie chodzę na siłownię z lenistwa, a co innego kiedy nie mogę, bo zamknięte... I dlatego mam depresję 🤣🤣🤣
 
reklama
To dawaj projekt, bo to wyczyn nie z tej ziemi... Ja mam w sypialni łóżko i szafę i na nic innego naprawdę nie ma miejsca... 🤦‍♀️
jak masz king size to na pewno, my mamy skromne 140;) ale co się za to naprzytulamy :D:D ;);)
Ale jakoś tak na początku to i na 90 spaliśmy razem i było wygodnie, a teraz 140 ciasne :p
 
@fredka84 jak już będziesz po transferze (czyli już niedługo bo zobaczysz ze w tych twoich 7 wspaniałych jest Twoje wymarzone dzieciątko 😍😍❤️) to specjalnie dla Ciebie takie zrobię i kurierem wyślę 🤣🤣🤣🤣 od momentu jak jestem na forum to ciągle słyszałam że trawę kosisz. Więc ty taka ogrodniczka 😁🤣🤣🤣🙈 to będzie prezent for you za to ze jesteś 😘😘❤️
 
jak masz king size to na pewno, my mamy skromne 140;) ale co się za to naprzytulamy :D:D ;);)
Ale jakoś tak na początku to i na 90 spaliśmy razem i było wygodnie, a teraz 140 ciasne :p
Niestety mam większe.. Też sobie myślę że niepotrzebnie, bo mogłyby z nami jeszcze 2 osoby spać... Ale wiesz ile rzeczy mieści się w skrzyni na pościel???? 😜 Dodatkowa szafa... Szafe też mam wielką, BTW 🤣
 
Niestety mam większe.. Też sobie myślę że niepotrzebnie, bo mogłyby z nami jeszcze 2 osoby spać... Ale wiesz ile rzeczy mieści się w skrzyni na pościel???? 😜 Dodatkowa szafa... Szafe też mam wielką, BTW 🤣
Jessuuuu, u mnie w skrzyni na pościel to już chyba tylko sąsiada brakuje 😂. Nawet ja sama nie wiem o co tam chodzi 😂. Tyle mam w łóżku gratów
Zdjęcie uroczego tyłka bez jajek
 

Załączniki

  • Screenshot_20210126-163255_Gallery.jpg
    Screenshot_20210126-163255_Gallery.jpg
    274,6 KB · Wyświetleń: 75
@fredka84 jak już będziesz po transferze (czyli już niedługo bo zobaczysz ze w tych twoich 7 wspaniałych jest Twoje wymarzone dzieciątko 😍😍❤️) to specjalnie dla Ciebie takie zrobię i kurierem wyślę 🤣🤣🤣🤣 od momentu jak jestem na forum to ciągle słyszałam że trawę kosisz. Więc ty taka ogrodniczka 😁🤣🤣🤣🙈 to będzie prezent for you za to ze jesteś 😘😘❤️
No i obiecane😎😜😉
 
reklama
Dziewczyny,
Proszę o poradę, pisałam tu już kilka razy
2 transfery nieudane przy super komórkach, teraz ilość komórek była duża ..a jakość straszna.
Lekarz uparlł się by trzymać do 5tej doby (chciał zobaczyć czy przyczyną są komórki) i w 5 tej dobie został jeden zarodek klasy C. Taki podali. Ja nie pytałam przy transferze.. teraz dzwonił embriolog. Biorąc pod uwagę Wasze doświadczenie.. myślicie że przyczyną sa pewnie komórki? Leki od Paśnika zaczełam... ale dziś po tej wiadomości nie chce chyba brać tego Accofilu.... mogę to normalnie odstawić?
I najważniejsze pytanie... zarodek klasy C...to zarodek słabo rokujący na implantację, powiedzcie, że nie chory... :((( bo ja siedze cała we łzach.. nawet w necie nic nie mogę znaleść :(
 
Do góry