reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja raz miałam jeszcze Usg robione, żeby sprawdzić czy pęcherzyki nie popękały, ale moje jajniki były wyjątkowe 😉. Generalnie na salę, przebierasz się i wołają jedna po drugiej, zgodnie z planem 😊.
Trzymam kciuki! O której masz punkcję?
Jutro o 12, ale mam być pół godziny wcześniej. Przeczytałam w informatorze, że przed punkcją para kieruje się do anestezjologa, który oceni stan zdrowia przed pobraniem. Już mi wyobraźnia zaczęła pracować, że mnie nie zakwalifikuje. Jestem w novum.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miala bezowe plamienia po aplikacji Lutinusa/ luteiny na poczatku w ciąży? Jasny beż/brąz bez bez krwi. Mam tak co któryś dzień od czasu krwawienia.. Żadnych skurczy w macicy tylko takie napięcie
 
@dori78
Nic strasznego. Rozmawiasz z nim przy wejściu na blok zabiegowy. standardowe pytania przy narkozie, czy na pewno nie jadłaś i piłaś, czy masz problemy ze zdrowiem itp. z tego co pamiętam to jeszcze musisz podpisać papier w którym oswiadczasz że zrobiłaś zastrzyk o wyznaczonej godzinie [emoji3526] trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Pan doktor anestezjolog jest dobry jajcarz, mi trochę zeszły nerwy po rozmowie z nim [emoji3526]
 
@dori78
Nic strasznego. Rozmawiasz z nim przy wejściu na blok zabiegowy. standardowe pytania przy narkozie, czy na pewno nie jadłaś i piłaś, czy masz problemy ze zdrowiem itp. z tego co pamiętam to jeszcze musisz podpisać papier w którym oswiadczasz że zrobiłaś zastrzyk o wyznaczonej godzinie [emoji3526] trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Pan doktor anestezjolog jest dobry jajcarz, mi trochę zeszły nerwy po rozmowie z nim [emoji3526]
Dzięki, już jestem spokojniejsza. Zabrać skarpety?
 
reklama
Dziewczyny może na tym wątku ktoś coś doradzi. Może któraś z Was może polecić lekarza z kliniki niepłodności w Warszawie? Chciałam do invicty do dr Kubickiego ale okazuje się że przyjmuje tylko przez video. Nie chcę znowu stracić czasu na przypadkowych lekarzy...
 
Do góry