reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jezu, dziewczyny! Popadnę przez Was w depresję, że ja taki leniuch i nic nie piekę!
Też tak miałam, do momentu aż nie kupiłam "Lidlomixa" na termomix mnie nie stać. 🙈 Zreszta po zapoznaniu się z jednym i drugim urządzenie nie przepłaciła bym tyle. Ba nawet powiem ze lidlomix lepszy. Często pracuje na termomixie i naprawdę to info z pierwszej ręki 🙈i teraz co chwile w kuchni siedzę i coś pichcę. Wczoraj mężowi schabik na kanapki robiłam, dzis bułeczki. A jutro 🤔 ja zawsze jak już robiłam ciasta to te bez pieczenia. A od momentu jak ma lidlomix piekę, gotuję itp. Baa nawet mamuśce zaczelam robić jabłecznik 🙈 (9d momentu jak jej zrobiłam pierwszy raz, tak teraz przynajmniej raz w miesiącu muszę robić 🙈)
 

Załączniki

  • IMG_20210127_000732.jpg
    IMG_20210127_000732.jpg
    593,3 KB · Wyświetleń: 67
Ehh a ja uwielbiam gotować, piec i robić różne rzeczy w kuchni, ale ciągle jeszcze jedzenie jest dla mnie wstrętne i odrzucające, niby nie mam już mdłości prawie wcale, ale i tak zawsze z obrzydzeniem schodzę do kuchni. Naprawdę mam nadzieję, ze to się niedługo skończy, bo i mi i dzieciom brakuje już normalnego jedzenia. 😭 Dość mocno jest to przygnębiające.
Żeby się ratować kompletuję wyprawkę dla synka 😌 prawie wszystko już mam. Nie wiem co będę robić gdy już będę miała wszystko :D pewnie zacznę prać to co już uzbierałam, bo to akurat można robić wielokrotnie ;D
 
Dziewczyny czy któraś z Was miala bezowe plamienia po aplikacji Lutinusa/ luteiny na poczatku w ciąży? Jasny beż/brąz bez bez krwi. Mam tak co któryś dzień od czasu krwawienia.. Żadnych skurczy w macicy tylko takie napięcie
Ja miałam ,tak chyba przez miesiąc się ciągnęło . Zaczęło się od beżowego śluzu ,po paru dniach jednorazowo krew . Na USG nie było widać żadnej przyczyny .później brązowe czasami aż czarne plamienie .lekarz ciągle nic nie widział. Zaczęłam prowadzić bardzo oszczędny tryb życia ,dużo leżenia i pomagało ,ale jak pozwoliłam sobie coś więcej porobić ,to zaraz znowu śluz zmieniał kolor . I tak miałam od 5 tygodnia do prawie 9
Później spokój . Teraz znowu się powtórzyło jednorazowe plamienie na brązowo w 14 tyg .
Słyszałam ciągle ,że chyba taka moja uroda i tak często kobiety mają .🤦‍♀️dopóki nie mam skurczy ,to mam nie panikować .
 
reklama
Do góry