reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Koleżanka wraca po rodzeństwo do Novum.
Wizyta powitalna + wymaz 450 zł
Badania ustawowe 650 zł
Transfer 2650 zł + wizyty podczas przygotowania i krew .
Nie podadza 2 zarodków nie i juz - protokol ponoc nie pozwala....
Jest 2 lata po CC ma 5 blastek
2- 5 dniowe
1- 6 dniowa
2- 7 dniowe
Co znaczą badania ustawowe?
 
reklama
Takie wiadomości bardzo mnie cieszą ❤️ Aż chce się wierzyć ze może być dobrze. Strasznie stresuje się tymi zastrzykami, wiadomo będzie co będzie ale ostatnim razem brałam clexan i acard tylko i nie pomogło teraz z powodu KIR lekarz przepisał accofil. Bardzo mnie ucieszyła twoja wiadomość 😊 A jak było z accofilem i clexanem brałaś przed owulacja już? Czy dopiero po pozytywnym teście
Ja brałam już prEd transferem, bardzo źle się po nim czułam okropny ból kości i głowy ale dałam radę, u mnie zadziałał, u mojej koleżanki też pomogło a miała brakujące kiry
 
Koleżanka wraca po rodzeństwo do Novum.
Wizyta powitalna + wymaz 450 zł
Badania ustawowe 650 zł
Transfer 2650 zł + wizyty podczas przygotowania i krew .
Nie podadza 2 zarodków nie i juz - protokol ponoc nie pozwala....
Jest 2 lata po CC ma 5 blastek
2- 5 dniowe
1- 6 dniowa
2- 7 dniowe
Klęska urodzaju... 😱

Pamiętam kiedy ja zastanawiałam się co zrobimy z nadmiarem zarodków, naiwna... 😉
 
reklama
Do góry