reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje za odpowiedź😌wiadomo, ze każdy się boi, ale najważniejsze, ze z dzidziusiem wszystko ok 😊

Ja raczej też mialam, mialam bardzo silne bóle mięśni, mega zapchany nos, brak smaku i węchu... Smak już wraca chociaż nie do końca, a węchu do dzisiaj nie mam.. Zachorowalam miesiąc temu...
 
reklama
Dziewczyny a proszę powiedzcie mi ile wam zajęła czasu cała procedura. Od pierwszej wizyty do momentu implantacji zarodka ? Wiem ze to kwestia indywidualna i wogole ale tak chciałabym orientacyjnie wiedzieć. W marcu czeka mnie pierwsza wizyta.
Hej😊ja od decyzji o ivf do momentu tej szczęśliwej implantacji, to od początku grudnia 2017 do 2. połowy kwietnia 2018.
Różnie może być. Wiesz już to pewnie. U nas był odroczony transfer. Zresztą nieudany. Potem przerwa na kilka badań.
Naprawdę nie ma reguły...
 
Miało być miałaś 😁
To Ty jesteś dalej ode mnie.U mnie 15 dni po transferze.
Tak mnie zastanawia ile razy będziemy musieli jeźdźić do kliniki.Mamy do nich 150 km w jedną stronę . I się zastanawiam kiedy będę mogła się zapisać do lekarza u siebie. Teraz właśnie tego 02.03 ,mam usg weryfikujace i jeszcze pewnie beta.
Pewnie dziewczyny już coś pisały na ten temat, bo trochę czasu minęło, ale w moim przypadku ostatnią wizytę w klinice miałam w tą środę, czyli w 9 tyg ciąży- jakby 40 dpt 🙃
 
Miało być miałaś 😁
To Ty jesteś dalej ode mnie.U mnie 15 dni po transferze.
Tak mnie zastanawia ile razy będziemy musieli jeźdźić do kliniki.Mamy do nich 150 km w jedną stronę . I się zastanawiam kiedy będę mogła się zapisać do lekarza u siebie. Teraz właśnie tego 02.03 ,mam usg weryfikujace i jeszcze pewnie beta.
Ja ostatnią wizytę w klinice miałam w 7 tc. Konkretnie usg serduszkowe. Lekarz wyswail mi receptę na torbę leków i nara. Potem już na własne życzenie wróciłam do nich na badania prenatalne, ale tylko dlatego, że mają dobrych lekarzy i sprzęt.
 
reklama
Do góry