reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To się nacieszylam.
Wieczór przywitał mnie różowym plamieniem
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png
Kochana nie stresuj się to w niczym nie pomoże
Dziewczyny też mają plamienia
Napewno będzie dobrze ❤️
 
reklama
Widzę na forum nowe osoby, ale to dobra wiadomość bo oznacza że wielu się udało a to daje siłę i nadzieję! 😁

Ja póki co dalej zbieram kasę i siły i badania żeby ruszyć ponownie. Chciałam przed pójściem do nowej kliniki iść na konsultacje do Pa.nika ale nie ma terminów 😭 wcale nie rejestrują... Czy jest ktoś tak dobry jak on do kogo można pójść? Ale ie taki z przypadku byle kto...

Staram się czytać codziennie wszystkie posty ale nie zawsze daje rade.. Zaczęłam nowa prace i mam zdecydowanie mniej czasu ale... Musze się Wam przyznać że zmieniłam zupełnie branże z kosmetyki na biuro i... Jest świetnie! Nie myślałam że tak mogę się odnaleźć w czymś innym😁 jestem zachwycona i nie chciałabym tej pracy już najlepiej nigdy zmieniać ale znów chce przecież podejść do transferu i spróbować być mama i wiem że pewnie ta praca nie poczeka.. Jezu ja to mam nawalone pod kopula🙈🙈


WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 🐇🐰🐤🐣
 
To tak jak ja też taki plan działania
Mi też tak mówił
Człowiek na tyle myśli by gwiazdkę z nieba sciagnol żeby się udało 🤰
Właśnie. Trzeba wierzyć że działa a nam nie zaszkodzi. W końcu to tylko jedna seria. Ja na pewno na kolejną się nie zgodzę jeśli w tym cyklu się nie powiedzie. Właściwie to chyba dam sobie w ogóle spokój na jakiś czas bo psychicznie nie ujadę.
 
reklama
Do góry