reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny, urodzilam wczoraj o 22.36.. Maya 3375g, moje małe cudo 🥰
Poród bardzo ciężki ale wazne ze juz jesteśmy razem ❤️ Dziękuję Wam za wsparcie ❤️❤️❤️Zobacz załącznik 1261112
GRATULACJE!!! 💞😍😘😘
Tak długo czekałaś na Majeczkę, że jak już się udało to nie chciała wyjść 😂😂 jesteś mega dzielna za tyle godzin porodu 🙈🙈 wszystkiego najpiękniejsze dla Was dziewczynki 💞😘
 
Endometrium powoli rośnie, dziś 7dc endometrium prawie 6mm. Zwiększyła mi Estrofem. Znów się torbiel na jajniku pokazala[emoji85]w środę kolejna kontrol. Podajemy 1 zarodek 5.1 2 z piątej doby. Steryd doustnie będę przyjmować. Jeśli teraz się nie uda(ale niech się uda!!! [emoji120]) robimy biopsje endometrium i podajemy 2 zarodki z szóstej doby 5.2.2. Także już nawet plan B mamy [emoji6] mogę spać spokojnie[emoji23]
No i super. Ile tego sterydu będziesz brała ??
 
Endometrium powoli rośnie, dziś 7dc endometrium prawie 6mm. Zwiększyła mi Estrofem. Znów się torbiel na jajniku pokazala[emoji85]w środę kolejna kontrol. Podajemy 1 zarodek 5.1 2 z piątej doby. Steryd doustnie będę przyjmować. Jeśli teraz się nie uda(ale niech się uda!!! [emoji120]) robimy biopsje endometrium i podajemy 2 zarodki z szóstej doby 5.2.2. Także już nawet plan B mamy [emoji6] mogę spać spokojnie[emoji23]
Trzymam mocno kciuki, niech ten plan B to będzie po to żeby po rodzeństwo wrócić ✊
 
reklama
biore Buserelin od 21 dnia cyklu (juz prawie 3 tyg) i potem mam wziac Gonasi i brac Utrogestan 200 przez pare tygodni. lecze sie w UK, srednio jestem zadowolona niestety.
Oj ...nie znam tych leków ...🤔
Ja miałam inne leki ale jak w UK to wiadomo ze inaczej jak w PL
Lecz menopur też przyjmowałam i miałam 10 komórek na pierwszej stymulacji czy dużo czy mało sama się zastanawiam ...
Za jakiś czas podejdę do nowej procedury żeby pozyskać nowe ...mam nadzieję że to moja ostania procedura 🙏🙏🤰❤️
Ile masz lat ? Dlaczego in vitro ?
 
Do góry