reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde wzielam paracetamol, wolę nie pisać do nich bo już raz napisałam, że chyba bierze mnie przeziębienie i czy mogę max grip a dokładnie wczoraj to mi odpisały położne, że mam monitorować objawy bo może będzie trzeba test na covid zrobić 😂 i że ten max grip na bazie paracetamolu moge wziac. A ja przecież jestem zaszczepiona i jak im o tym przypomniałam to zero odzewu... No i ogólnie tam nie ma kontaktu z doktorem tylko z polozną- opiekunką pacjenta.


Tak samo 5 maja mam wizytę telefoniczną 😂 rano jadę na usg które robi położna i badania z krwi i lekarz później dzwoni i będzie mi mówił co dalej czy pickup czy dalej stymulujemy.
No właśnie dlatego wybrałam Gdynię mimo że teraz będąc w Polsce dużo bliżej mam Bydzie.
Tam badania robi lekarka i od razu na miejscu omawia. Ja chyba jednak wolę taką formę wizyt
 
reklama
Dziewczyny moje kochane, ostatnio nie miałam dobrego czasu, potrzebowałam schować się i nie "być w temacie" co nie znaczy że nie myślałam.
Przychodzę do Was żeby nieśmiało pochwalić się, że wczoraj zrobiłam betę która wyniosła 9,28. Tak bardzo boję się cieszyć. Mam wrażenie, że wszystko nie dzieje się naprawdę, zwłaszcza, że ciąża jest naturalna.
Z nikim na razie nie będę się dzielić wiadomością, ale Wami musiałam...
 
Dziewczyny moje kochane, ostatnio nie miałam dobrego czasu, potrzebowałam schować się i nie "być w temacie" co nie znaczy że nie myślałam.
Przychodzę do Was żeby nieśmiało pochwalić się, że wczoraj zrobiłam betę która wyniosła 9,28. Tak bardzo boję się cieszyć. Mam wrażenie, że wszystko nie dzieje się naprawdę, zwłaszcza, że ciąża jest naturalna.
Z nikim na razie nie będę się dzielić wiadomością, ale Wami musiałam...
Po cichu trzymam kciuki za Cud 😊 ❤️ ✊✊ który to dzień cyklu
 
Dziewczyny moje kochane, ostatnio nie miałam dobrego czasu, potrzebowałam schować się i nie "być w temacie" co nie znaczy że nie myślałam.
Przychodzę do Was żeby nieśmiało pochwalić się, że wczoraj zrobiłam betę która wyniosła 9,28. Tak bardzo boję się cieszyć. Mam wrażenie, że wszystko nie dzieje się naprawdę, zwłaszcza, że ciąża jest naturalna.
Z nikim na razie nie będę się dzielić wiadomością, ale Wami musiałam...
Jeeenyyy ❤❤❤ Tak bardzo będę trzymać za Ciebie kciuki ✊✊✊
Jak ja kocham takie wiadomości. Kochana dbaj o siebie i myśl pozytywnie. Mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądać częściej ☺
 
Ja po obchodzie i badaniach.
Krew ok
Mocz ok
Test na wody negatywne .
Usg wody bez zmian dużo wód.
Szyjka twarda zamknięta 15 mm.
Skurczy w ktg nie widać
W niedzielę powtórka badan i jak wszystko tak samo stabilne do domu.
Fałszywy alarm........
Super wieści, niech malutka jeszcze posiedzi w brzuszku i nie straszy mamusi 😘
 
Jeeenyyy ❤❤❤ Tak bardzo będę trzymać za Ciebie kciuki ✊✊✊
Jak ja kocham takie wiadomości. Kochana dbaj o siebie i myśl pozytywnie. Mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądać częściej ☺
Dziękuję. Wydarzyło się coś kosmicznego, pierwszy raz jestem w ciąży. Ja stara d.. i mój mżonek z 1,5% morfologia nasienia, to się nadaje do księgi guinessa.
Może to nadinterpretacja, ale oboje zrobiliśmy sobie oczyszczanie organizmu.

Kochana wiem, że tym razem u Ciebie się nie udało w Czechach... tak mi przykro, ale jeszcze nie powiedziałaś ostatniego słowa. Proszę przypomnij mi czy Wy tam mieliście jeden zarodek?
 
reklama
Dziękuję. Wydarzyło się coś kosmicznego, pierwszy raz jestem w ciąży. Ja stara d.. i mój mżonek z 1,5% morfologia nasienia, to się nadaje do księgi guinessa.
Może to nadinterpretacja, ale oboje zrobiliśmy sobie oczyszczanie organizmu.

Kochana wiem, że tym razem u Ciebie się nie udało w Czechach... tak mi przykro, ale jeszcze nie powiedziałaś ostatniego słowa. Proszę przypomnij mi czy Wy tam mieliście jeden zarodek?
Ja wierzę, że cuda się zdarzają 😊
No u mnie znowu była lipa mimo, że tym razem mieliśmy piękną ekspandującą blastkę.
Niby nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa ale jestem już coraz bardziej tym zmęczona i mój organizm ma dość.
We wtorek powtarzasz betę?
Trzymam mocno za twojego kropka ✊✊✊
 
Do góry