reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Ewunka jak sytuacja u Ciebie ??
Miło że pytasz .
Powturzyli krew test i usg w niedzielę i puścili do domu. Wszystko ok .
Na ktg Skurczy brak .
Jutro mam wizytę u lekarza prowadzącego.
Dziś wzięłam szczepionke na krztusuec.
Mam w domu 3 te testy na sprawdzanie czy to wody ( nie te co sprawdzają ph tylko na podstawie białka jakiegoś)
Dziś 30+3 czuje się dobrze.
I serdecznie pozdrawiam
 
reklama
Miło że pytasz .
Powturzyli krew test i usg w niedzielę i puścili do domu. Wszystko ok .
Na ktg Skurczy brak .
Jutro mam wizytę u lekarza prowadzącego.
Dziś wzięłam szczepionke na krztusuec.
Mam w domu 3 te testy na sprawdzanie czy to wody ( nie te co sprawdzają ph tylko na podstawie białka jakiegoś)
Dziś 30+3 czuje się dobrze.
I serdecznie pozdrawiam
Super ,ze jesteś w domu bardzo mnie to cieszy 🥰🥰🥰Aby jak najdłużej malutka w brzuszku była .Super ,ze skurczy brak i ze to nie wody 🥰Czyli skąd te krwawienie takie mocne było powiedzieli ?? My z mężem uznaliśmy ,ze definitywnie kończymy z In Vitro staramy się naturalnie jak będzie to będzie 🤔Chce zrobić drożność jajowodu i zobaczyć co tam słychać bo jak by nie było zaszłam w ciąże ale biochemiczna wiec chyba on taki niedrożny nie jest 🤔🤔🤔Takie nowość u nas 🥰🥰Ucałuj Marcysie
 
Miałam pisać właśnie co u ciebie, bardzo się cieszę, cudownie, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 😍 wspominałaś, że robiliście sobie z mężem oczyszczenie, możesz napisać coś więcej ? 😉
Robiliśmy 4 etapowe oczyszczanie organizmu
-jelita
-wątroba
-pasożyty
-metale ciężkie
Co do szczegółów, to warto przeczytać książkę H. Clark "Kuracja życia", posłuchać Barbary Kazany na yt. My poszliśmy trochę na skróty, bo oczyszczanie jelit robiliśmy przez 5 dni preparatem Oxy powder wtedy je się tylko owoce i trochę warzyw (bez ziemniaków), wątrobę i pasożyty zrobiliśmy tak jak przedstawia to B. Kazana (która czerpie z H. Clark) a metale ciężkie za pomocą Detoxadine i plastry na stopy Dr. Groups. Produkty te kupiłam na detoxpolska. Jest tam też preparat na pasożyty, jednak my zrobiliśmy to ekonomiczniejszą metodą.
 
Robiliśmy 4 etapowe oczyszczanie organizmu
-jelita
-wątroba
-pasożyty
-metale ciężkie
Co do szczegółów, to warto przeczytać książkę H. Clark "Kuracja życia", posłuchać Barbary Kazany na yt. My poszliśmy trochę na skróty, bo oczyszczanie jelit robiliśmy przez 5 dni preparatem Oxy powder wtedy je się tylko owoce i trochę warzyw (bez ziemniaków), wątrobę i pasożyty zrobiliśmy tak jak przedstawia to B. Kazana (która czerpie z H. Clark) a metale ciężkie za pomocą Detoxadine i plastry na stopy Dr. Groups. Produkty te kupiłam na detoxpolska. Jest tam też preparat na pasożyty, jednak my zrobiliśmy to ekonomiczniejszą metodą.
Dziękuję już odpalam YT ;)
 
Dziękuję już odpalam YT ;)
Kochana, ale ja naprawdę nie wiem ,czy to nam pomogło, teraz tak to odbieram, ale nie mam pojęcia, jaki to miało wpływ...natomiast sam proces oczyszczania z pewnością nie zaszkodzi nikomu. Ważne, żeby przestrzegać kolejności, zaczyna się od jelit.
 
reklama
Melduję, że można mnie zdjąć z tablicy, jutro rano cesarka. Chciałam sn, ale organizm i maluch zadecydowali inaczej, nie mogło być nawet próby, od niedzieli jesteśmy na obserwacji.
No to jutro będzie Wasz dzień [emoji123][emoji2956] powodzenia i czekamy na maleństwo [emoji3590]
 
Do góry