reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki ale chyba się trochę uspokoje dopiero po wizycie [emoji85] ostatnio pierwsza wizyta była początkiem końca mojej ciąży dlatego panicznie boję się tego momentu [emoji85]
Mogę sobie tylko wyobrazić, co musiałaś czuć. Ja teraz w piątek mam pierwsza wizytę i strasznie się stresuje, że może być coś nie tak, ale później staram się uspokajać, że przyrosty bety są w porządku, jest wysoka.
 
reklama
Mogę sobie tylko wyobrazić, co musiałaś czuć. Ja teraz w piątek mam pierwsza wizytę i strasznie się stresuje, że może być coś nie tak, ale później staram się uspokajać, że przyrosty bety są w porządku, jest wysoka.
Dzięki ale chyba się trochę uspokoje dopiero po wizycie [emoji85] ostatnio pierwsza wizyta była początkiem końca mojej ciąży dlatego panicznie boję się tego momentu [emoji85]
A jeśli mogę spytać, co się stało poprzednim razem?
 
Ja już po wizycie. Dokumenty podpisane, kasa poszła. Mam już leki ale stymulację zaczynam dopiero końcem lipca i będzie świeży transfer. Na początku była mowa o mrożonym poprzedzonym datowaniem endometrium, ale nie chcę czekać tyle miesięcy. W moim wieku to nie ma sensu ☹️
Mam brać 300 menopuru + gonapeptyl, ciekawe czy mnie hiperka nie dopadnie przy takiej dawce.
Chyba jestem już zmęczona tym wszystkim. Jak ja bym chciała skończyć już z tym cholernym leczeniem 😞
 
Beta rosła dobrze cały czas, ale nie pojawiło się serce, w 9tc miałam wywołane poronienie dlatego teraz cieszę się co prawda, że transfer się udał, ale nerwy zejdą dopiero jak zobaczę na usg, że tym razem jest dobrze. Puste jajo w teorii nie powinno się powtarzać..
A jeśli mogę spytać, co się stało poprzednim razem?
 
Doktor miała dzwonić o 13 a już jesteśmy po rozmowie [emoji6]
Tak więc tak jak @Aduś16 zauwazula uNK mam za niskie, za miesiąc muszę lecieć na scratching i przed transferem, który będzie w lipcu jakieś wlewy dodatkowo.
Okno implantacyjne mam przesunięte więc transfer będzie ustawiony pod tym kontem i tłumaczyła mi, że albo szybciej progesteron albo później transfer (chyba tak to bylo [emoji851]).
Jeśli chodzi o zapalanie było to zapalenie aktywne po histeroskopi, co jest podobno naturalnym zjawiskiem.
Także wygląda na to, że jednak coś to badanie wniosło. Oby teraz efekty były owocne [emoji110][emoji123]
Czyli jednak to wszystko miało sens. A @Aduś16 zdiagnozowała cię perfekcyjnie 😊
A kto robi transfery? Gdańsk?
 
Ja już po wizycie. Dokumenty podpisane, kasa poszła. Mam już leki ale stymulację zaczynam dopiero końcem lipca i będzie świeży transfer. Na początku była mowa o mrożonym poprzedzonym datowaniem endometrium, ale nie chcę czekać tyle miesięcy. W moim wieku to nie ma sensu ☹️
Mam brać 300 menopuru + gonapeptyl, ciekawe czy mnie hiperka nie dopadnie przy takiej dawce.
Chyba jestem już zmęczona tym wszystkim. Jak ja bym chciała skończyć już z tym cholernym leczeniem 😞
trzymam kciuiki, a cos zrobia innego ze stymulacja na podstawie tych niezbyt udanych stymulacji? mi wysokie dawki dobrze zrobily, bylam stymulowana bemfola 225 i naprodukiwalam duzo i jakis % z tegi byl ok, mam nadzieje ze u Ciebie tez tak bedzie
 
Ja już po wizycie. Dokumenty podpisane, kasa poszła. Mam już leki ale stymulację zaczynam dopiero końcem lipca i będzie świeży transfer. Na początku była mowa o mrożonym poprzedzonym datowaniem endometrium, ale nie chcę czekać tyle miesięcy. W moim wieku to nie ma sensu [emoji3525]
Mam brać 300 menopuru + gonapeptyl, ciekawe czy mnie hiperka nie dopadnie przy takiej dawce.
Chyba jestem już zmęczona tym wszystkim. Jak ja bym chciała skończyć już z tym cholernym leczeniem [emoji20]
Rozumiem Cię z tym zmeczniem tym wszystkim bo czuję to samo.. ale masz plan!Jest nadzieja i trzeba się tego trzymać kochana [emoji110]
Mam nadzieję, że ta stymulacja będzie owocna i co najważniejsze bada z tego piękne, mocne zarodki [emoji120][emoji110]
Odpocznij trochę do tego czasu i zregeneruj się. [emoji123] Dla nas też kiedyś zaświeci słońce [emoji8]
 
Beta rosła dobrze cały czas, ale nie pojawiło się serce, w 9tc miałam wywołane poronienie dlatego teraz cieszę się co prawda, że transfer się udał, ale nerwy zejdą dopiero jak zobaczę na usg, że tym razem jest dobrze. Puste jajo w teorii nie powinno się powtarzać..
Przykro mi. Trzymam mocno kciuki za jutro! Z tym wszystkim to właśnie tak jest, że wszystko jest podzielone na takie etapy cały czas i oczekiwanie że stresem. Najpierw, ile jajek, ile zarodków, transfer, pierwsze beta, kolejne bety i przyrosty, pierwsza wizytą, pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy, i serce i później mnóstwo innych etapów. Nie ciągnące się oczekiwanie, napięcie i stres
 
Czyli jednak to wszystko miało sens. A @Aduś16 zdiagnozowała cię perfekcyjnie [emoji4]
A kto robi transfery? Gdańsk?
Tak, Gdańsk ale nie wiem który doktor [emoji4] jeszcze troszkę do tego transferu i chyba jak polecę na scratching na początku czerwca to już zostanę bo nie uśmiecha mi się wracać, przechodzic kolejna kwarantanne, testy itd a na początku lipca wraca do PL.. [emoji2368]
Zazdroszczę dziewczyna, które kliniki mają 'pod nosem'.
 
reklama
trzymam kciuiki, a cos zrobia innego ze stymulacja na podstawie tych niezbyt udanych stymulacji? mi wysokie dawki dobrze zrobily, bylam stymulowana bemfola 225 i naprodukiwalam duzo i jakis % z tegi byl ok, mam nadzieje ze u Ciebie tez tak bedzie
Mi się wydaje, że każdy lekarz ma swój styl leczenia i nie bardzo interesują ich poprzednie stymulacje. U mnie każda stymulacja była inna ale każda dała dużo komórek tylko z zarodkami był problem.
Z nowych rzeczy będzie ivm bo zawsze był duuuży problem z niedojrzałymi komórkami, embriogen, podwójny trigger przed punkcją no i te oficjalnie zalecone suplementy na poprawę jakości komórek. A i tylko dawca. Czyli coś nowego jest. Oby to coś dało 🙏
 
Do góry