reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Laski czy jak tabletka estrofemu chyba w większej części ze mnie wyleciała jakimś cudem (cały dzień kosze trawę i napiżdżam tą kosiarką jak głupia) 😂 to dokładać sobie czy to co miało się wchłonąć to wchłonęło bo już zaczynam panikować?
Nie wiem jak z estrofemem ale mi jak „ściekało” z czopków dopochwowych to lekarka nie kazywala nic dokładać . Podobno to co ma się wchłonąć się wchłonie a nic na własną rękę bym nie robiła 💪
 
reklama
Okej, może i racja... A Ty jak się czujesz? Kiedy zobaczysz serduszko?
Miło ze pytasz 😍
Wporzadku . W środę idę podglądać pęcherzyk 😍 i pewnie 14 czerwca na serduszko ❤️. Jakoś tak smak straciłam 🙃 tzn jem ale niedużo a żebym miała na coś super ochotę to nie . Brzuszek czasem coś zakłuje , czasem coś pociągnie . A staremu jak pokazałam dziś cycki to się śmiał ze wyglądam jak te murzynki z plemion z takimi wielkimi sutkami ahaha 🤣. W szoku był ze już mi cycki rosną i te sutki się takie duze zrobiły 🤣🥰.
 
Dzisiaj na porannym obchodzie lekarz powiedział ze będą walczyć o ciąże. Nie boli mnie brzuch, jedynie mam uczucie takiego rozpierania w pochwie. Nie mam tez parcia na mocz a wcześniej było. Nakaz leżenia w pozycji trendelenburga i wstawanie tylko do toalety. Zrobili wyniki j nie ma zakażenia. Może jeśli szybko udałoby się pozbyć bakterii to uda im się założyć szew ratunkowy. Dzisiaj 4,5 dzień antybiotyku bo zaczęłam w środę o 24. To wszystko jest jak tykająca bomba🥺
Jest nadzieja módl się. Ja się dzisiaj pomodlę i za Ciebie.
 
Dziewczyny takie pytanie mam. Jestem w 17 tygodniu i mam detektor tętna płodu. I moje dzisiejsze pomiary po około 2 min jeden są takie: 132, 154 (po ćwiczeniach), 140, 139 (i znów po ćwiczeniach).
Czy takie różnice w pomiarach są normalne ?
 
Hej;) mam pytanie do kobietek z Lublina ;) gdzie kupowaliście w Lublinie leki do stymulacji ? Ja szukam Gonal F 900 i jest tylko w jednej apttece i to jedna sztuka :( zastanawiam się czy nie wyświetla się może na tych stronach „kto ma lek” itd
 
Dziewczyny mam do sprzedania prolutex 25 mg (5 opakowań) wszystkie oryginalnie zamknięte. Niestety mi już się nie przydadzą. Ważne do października 2022. W każdym opakowaniu jest 7 fiolek. Jeśli któraś chciałaby chociaż jedno opakowanie piszcie na priv. Cena za opakowanie 140 zł. Ja dałam 176 za sztukę. Ewentualnie do negocjacji ;)
Mam też luteinę dopochwową, duphaston i estrofem, wszystko po kilka opakowan. Jak coś też mogę sprzedać, gdyby ktoś potrzebował ale one mają dłuższy termin wiec liczę że jeszcze może się przydadzą...
IMG_20210530_212845416.jpg
IMG_20210530_212907980.jpg
 
reklama
Do góry