reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przecież to dopiero 9 dpt (nie wiem czy brałaś ovitrelle bo test i beta mogą byc z tego też). Do mnie wczoraj dzwonił dr L gratulując ładnej bety, ale mówił, żebym nadal się oszczędzała i nie pracowała jeszcze bo zarodek musi się dobrze „wgryźć”😉
W 9 dpt,tym bardziej blastocysty implantacja jest juz dawno zakonczona.
 

Załączniki

  • IMG-20210523-WA0018.jpeg
    IMG-20210523-WA0018.jpeg
    823 KB · Wyświetleń: 115
  • IMG-20210516-WA0048.jpeg
    IMG-20210516-WA0048.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 118
Dziewczyny Pomocy!

Właśnie zaobserwowałałam przy aplikacji luteiny brunatny śluz. Nie jest go dużo ale czy któraś z Was miała podobnie?
Ja po pierwszej implantacji zarodka miałam w 8 dpt blastocysty dwudniowe, brązowe plamienia, po drugim udanym transferze tez blastocysty w 9dpt dosłownie chlusnęło ze mnie starą krwią tak, że spodnie miałam brudne, a byłam w mieście 🤦‍♀️doszły jeszcze silne bóle brzucha i myślałam, że to początek końca.. ale tak nie było. Przeczytałam gdzieś, że stara krew po implantacji może wydalić się dopiero po kilku dniach. Ja nie używałam aplikatora więc nie sądzę, że to było od niego. Tym bardziej że po 2 dniach było już czysto. Więc u mnie w obu przypadkach był to dobry znak😀
 
reklama
Do góry