reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witamy się brzuch zwolniony .Miałam rano wizytę w czwartek usg 3 trymrstru. wsztstko dobrze - skurczy brak .
Wróciłam do pokoju Podlaczyli ktg po pół godziny przynieśli obiad .
Jjem.
Przychodzi położna że zapis jej się nie podoba że ciągle spi .
Podłączył mi kroplowke z cukrem i ruszyli brzuchem by obudzić....
No to leżę i czekam .
Przychodzi po 5 minutach i mówi że musimy robić cesarke bo zapis jest zły.....
Mówie ok zadzwonię do męża, do doktora mojego.
A ona kładź się jedziemy teraz.......
Oni zadzwonili do Darka .
Kroili mnie na żywca bo znieczulenie jeszcze nie działało ale się darłam że boli.
Usplili.
Wody zielone , łożysko poszło do badanie posiewy zrobili narazie nie wiemy co to .
Jesteśmy na antybiotyku ja i ona
Dziś sobota już wiemy że rosną bakterie w łożysku.
Wiktoria się wita
2740 g ( różnica 15 g z usg rano )
47.5 cm
Zobacz załącznik 1281716Zobacz załącznik 1281717Zobacz załącznik 1281718
Ale szok,ale bardzo się cieszę, że wszystko ok♥️♥️♥️ Maleńka jest śliczna i na pewno bardzo dzielna!!! Gratulacje!!!😄😘😘 Zdrówka dla Was Dziewczyny😘😘😘
 
reklama
Dziewczyny, jestem od rana rozwalona psychicznie... Ryczę z byle powodu... To niewyobrażalne ile ciepła i wsparcia mi dajecie ❤️❤️❤️❤️
Cokolwiek się zdarzy, dołączenie do forum było najlepsza decyzją, jaką podjęłam... Jesteście cudowne 🥰😘😘😘😘🥰
Gosiu kochana,czekam na te Bete jak na swoja,mysle od rana o Tobie i tej pokreconej drodze do szczescia, niech bedzie dzisiaj jej poczatek dokadkolwiek cie poprowadzi...😘
 
o widzisz - no właśnie; tylko w pl jest to drogie więc bardzo mało ludzi robi i liczy na szczęście, a pewnie sporo transferów z tego powodu się nie powiodło (i dobrze); niekiedy niestety się rozwija ciąża z wadą nawet po in vitro; kilka takich przypadków już widziałam (choć jakoś myślałam, że te zarodki po prostu na szkiełku nie dają rady; u Ciebie dotrwaly do blastki, ale nie powiedziane, że by się dalej rozwijały; choć kto by chciał ryzykować aż tak, zwłaszcza w obecnym klimacie w pl) - ; no wiem coś o tym, u nas wady genetyczne w ciążach naturalnych no i postępujący wiek zwiększający ryzyko to była przyczyna podejścia do in vitro, żeby już całkowicie nie zwariować i nie tracić czasu , siły i psychy na kolejne straty; właśnie z badaniem pgs.
Dokładnie. Najgorsze, ze niestety to jest tak bardzo drogie i przez to nie wszyscy się decyduja. Przeraza ta ilosc zarodkow, ktore odpadaja ale z drugiej strony wiesz, ze te co zostaly sa zdrowe. Teraz jeszcze tylko trzeba im pomoc sie zagniezdzic..
 
Witamy się brzuch zwolniony .Miałam rano wizytę w czwartek usg 3 trymrstru. wsztstko dobrze - skurczy brak .
Wróciłam do pokoju Podlaczyli ktg po pół godziny przynieśli obiad .
Jjem.
Przychodzi położna że zapis jej się nie podoba że ciągle spi .
Podłączył mi kroplowke z cukrem i ruszyli brzuchem by obudzić....
No to leżę i czekam .
Przychodzi po 5 minutach i mówi że musimy robić cesarke bo zapis jest zły.....
Mówie ok zadzwonię do męża, do doktora mojego.
A ona kładź się jedziemy teraz.......
Oni zadzwonili do Darka .
Kroili mnie na żywca bo znieczulenie jeszcze nie działało ale się darłam że boli.
Usplili.
Wody zielone , łożysko poszło do badanie posiewy zrobili narazie nie wiemy co to .
Jesteśmy na antybiotyku ja i ona
Dziś sobota już wiemy że rosną bakterie w łożysku.
Wiktoria się wita
2740 g ( różnica 15 g z usg rano )
47.5 cm
Zobacz załącznik 1281716Zobacz załącznik 1281717Zobacz załącznik 1281718
Gratulacje i jak zwykle u was zwroty akcji jak w filmie. Wierzę, że wszystko u was jest dobrze, antybiotyk szybko zadziała i będzie po wszystkim.
 
Dziewczyny, jestem od rana rozwalona psychicznie... Ryczę z byle powodu... To niewyobrażalne ile ciepła i wsparcia mi dajecie ❤️❤️❤️❤️
Cokolwiek się zdarzy, dołączenie do forum było najlepsza decyzją, jaką podjęłam... Jesteście cudowne 🥰😘😘😘😘🥰
Doskonale wiem co czujesz z tym rozbiciem, miałam tak samo juz jest lepiej bo wzielam sie w garść. To okropne uczucie bezsilności tylko wiesz, że musisz czekać, że tylko tyle możesz zrobić... Ty też się ogarnij, cyc do przodu i jedziemy z tymi ciązami naszymi 😍
 
reklama
Co za akcja!!! dobrze, że szybko zareagowali. Który to tc? Cześć Wiktoria :D 🥰
35+4 jakbym nie była w szpitalu to ....
Gratulacje! Duza i dzielna po Mamie [emoji8][emoji8]
Dobrze, ze wszystko dobrze. Marcela ja juz zna? [emoji4][emoji4]
Wiktoria jest w inkubatorze na wczesniakach.
Ja i mąż może by być przy niej ciągle. Tylko ja jestem na morfinie.
Byli teraz po prośbie Ale nie wypuścili na wcześniaki dzieci 😥
 
Do góry