reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, mam do oddania leki, które pozostały po mojej procedurze. 10 labletek Lutinusa, 3 opakowania po 30 luteiny podjęzykowej., całe opakowanie estrofemu.
Mam też całe opakowanie accofilu, ale to wyłącznie dla dziewczyn z Warszawy ze względu na konieczność przechowywania w lodówce. Accofil oddam tylko tej, która ma zalecenia od immunologa. Piszcie na priv.
Masz jeszcze Lutinus?
 
reklama
Hej dziewczyny !
Zaglądam czasami i dla @fredka84 kciuki ogromne i rośnij duża, @Gonia0605 Ty wiesz jak Ci kibicowałam...przykro to za mało... Wszystkie tu powinniśmy być z brzuchami, ale niestety tak nie jest i nie będzie. Ja też straciłam nadzieję...

Tak sobie pomyślałam, że napiszę być może coś kontrowersyjnego, bo ciekawa jestem co myślicie. Może temat do jakiejś dyskusji. Kiedyś bardzo dawno temu, w mojej rodzinie, moja ciotka nie mogła zajść w ciążę i dwie kobiety z rodziny, w wieku jej mamy radziły jej żeby pojechała do sanatorium i tam poszła w przysłowiowe tango i wróciła zapłodniona. Ostatecznie tego nie zrobiła, dziś ma córkę, wnuki... Udało się adoptować niemowlaka, czasy były inne i wszystko było prostsze.
Po latach moja koleżanka ,wtajemniczona w moją sytuacje, zapytała czy nie biorę pod uwagę żeby z kimś innym spróbować. Czym mnie zaskoczyła, ja zawsze chciałam mieć dziecko z mężem, żeby było mądre jak on, może miało jego oczy i inne pierdoły..
Co myślicie, jak daleko można się posunąć? Czy za to już tylko potępienie?
Byla na tym forum osoba ktora to zrobila i miala dziecko z innym mezczyzna niz maz (opisywala ze miala chorobe bodajze dwubiegunowa). Potem podchodzila do ivf z mezem i ono sie udalo. Bardzo chciala dziecka. Nikt nikogo za nic nie potepia. Kazdy ma swoje indywidualne granice. Takie moje zdanie. Ja bym nie potrafila tak osobiscie.
 
Tak... byłam przez moment w ciąży
mój mąz ma morfologie 1-2%, to się waha i nieruchawe plemniki..
jak brał tone supli to był moment że wyniki były całkiem ok.

1-2% to nie tak zle, moj maz tyle mial a po suplach do 9% skoczylo. lekarz mowil ze tych plemnikow jest tyle ze nawet z tych 2% % da sie wybrac, wiec to nie jest jakas mega przwszkoda, wazne zeby komorki jajowe jakies zdrowe byly. ja mialam wlasnie z tym problem a 2% procent meza to wogole nie bylo przedstawiane jsko problem. no chyba ze fragmentacja wysoka to wtedy srednio
Jakie to były suplementy?
@kate_p7 mam wyniki. Estradiol dziś pobrany o 17- 333 pg/ ml. Co myślicie? Jutro jeszcze mam o 8 zażyć leki. Będzie z tego ze dwie komórki? Ryzykować? Pieniędzmi oczywiście czy ryzykować. Rozczarowanie jest nie z tej ziemi. Od pierwszej stymulacji mogli mi zapłodnić wszystkie komórki. Nie wiem co robić.
Margaret a czemu ty krótki protokół masz? Ja mam AMH ok 1. W długim protokole w jednej klinice było w sierpniu 11 komórek. Może trzeba plan działania zmienić?
A co twój lekarz prowadzący mówi o estradiolu? Chce robić pobranie?
 
Jakie to były suplementy?

Margaret a czemu ty krótki protokół masz? Ja mam AMH ok 1. W długim protokole w jednej klinice było w sierpniu 11 komórek. Może trzeba plan działania zmienić?
A co twój lekarz prowadzący mówi o estradiolu? Chce robić pobranie?
profertil, jedna tabletka dziennie. mojemu wyniki poszybowaly z 2% do gory
 
Hejka
@AgiG bede miec transfer wtedy co Ty
Mozecie mnie wpisac…
30.06 g 12:00
Bedzie to moj 5 transfer, a zarodek 6,7,8 (podajemy 3, zaryzykowalismy ze wzgledu na slaba jakosc ich) zadnej bety pozytywnej dotad. Accofil + encorton oczywiscie jak poprzednio.
Chetnie przyjme wszystkie modlitwy kciuki i dobre mysli❤️
To trzymamy bardzo bardzo mocno kciuki!!!!! 👌👌
 
reklama
Jakie to były suplementy?

Margaret a czemu ty krótki protokół masz? Ja mam AMH ok 1. W długim protokole w jednej klinice było w sierpniu 11 komórek. Może trzeba plan działania zmienić?
A co twój lekarz prowadzący mówi o estradiolu? Chce robić pobranie?
Tak, odnoszę wrażenie, że nikt nie bierze pod uwagę nawet opcji braku pobrania, raczej czuję taki nacisk, żeby pobierać. Ja już sama nie wiem,może ja za głupia na to jestem, chociaż przeczytałam na ten temat wszystko i przeskuchalam miliony webinarow. Wiadomo, że moja wiedza nie dorówna wiedzy lekarza. Od 5 DC, kiedy się okazało, że się tak słabo wtstymulowałam, ciągle pytam czy nie przerwać tej stymulacji, bo dla mnie to nie ma sensu. Udało mi się, będę mieć jutro dodatkową wizytę (miałam już nic nie mieć). Zobaczymy, co po niej wyniknie.
 
Do góry