reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny!

Jakieś 3 lata temu byłam bywalczynią forum i otrzymałam od forumowiczek wiele cennych rad.

Nasze pierwsze podejście do in vitro zakończyło się sukcesem. Obecnie wracamy po rodzeństwo dla córki ( leczymy się w Angelius Provita w Katowicach). Miesiąc temu miałam nieudany criotransfer, obecnie jestem 3 dpt naszego ostatniego mrozaczka.

Poratujcie mnie rada prosze- dzisiaj progesteron 19,22 ng/ml stosuje luteinę 3x200 mg, niestety pomimo podania Tractocile w dniu transferu odczuwam bardzo mocne skurcze macicy.

Orientujecie się czy przy takim wyniku progesteronu powinnam dokładać luteiny?

Proszę o pomoc bo lekarz nie odpowiada, póki co a ja martwię się, że skurcze są skutkiem niskiego progesteronu.

Dzieki z góry za pomoc!
No myślę że warto dołożyć tego proga
Wartość powinna być więcej niż 20
Wiem że dziewczyny mają różnie ,ale będziesz spokojniejsza i wynik się podniesie
A na skurcze może weź sobie nospe co 8 godzin takie ja miałam zalecenia od dr
 
reklama
Tak, kazali mi brać, bo po pierwszym trasnferze miałam skurcze bardzo silne i poroniłam. Teraz w dniu transferu dostałam taki specjalny lek w kroplówce przeciwwskurczowy kazali brać do wizyty rozkurczowe.
Ja również lykam nospe plus końskie dawki magnezu kroplówką o której mówisz to chyba Tractocile, również ja miałam.niesttey u mnie mocne skurcze utrzymują się nadal... Jak często bierzesz nospe?
 
No myślę że warto dołożyć tego proga
Wartość powinna być więcej niż 20
Wiem że dziewczyny mają różnie ,ale będziesz spokojniejsza i wynik się podniesie
A na skurcze może weź sobie nospe co 8 godzin takie ja miałam zalecenia od dr
Dziękuje a jakbyś dołożyła bo mam tabsy 200mg. Brać dodatkowo cała jedna czy no połowę? Bije się z myślami i nie wiem.. jak podwoje dawkę to będzie 1200 mg na dobę. Trochę dużo...😖
 
Dziękuje a jakbyś dołożyła bo mam tabsy 200mg. Brać dodatkowo cała jedna czy no połowę? Bije się z myślami i nie wiem.. jak podwoje dawkę to będzie 1200 mg na dobę. Trochę dużo...😖
To weź tylko do 1000 jak się martwisz
Rano i wieczorem
No myślę że w tym przypadku może sobie pozwolić przecież jest niski
Wiem że dziewczyny biorą takie dawki a mają malutko
Różnie to bywa
A o dodatkowych tabletach powiesz dr i już
 
reklama
Ja również lykam nospe plus końskie dawki magnezu kroplówką o której mówisz to chyba Tractocile, również ja miałam.niesttey u mnie mocne skurcze utrzymują się nadal... Jak często bierzesz nospe?
Ja mialam Atoziban (jakoś tak) w kroplówce. No spe 40 mg 3 x dziennie, scopolan 1 tabl 2 x dziennie i magne b6 forte 1 tabl 3 x dziennie. Sstrasznie swędzi mnie skóra, ale scopolan i progesteron mają to jako efekt uboczny, więc nie wiem, który z nich mnie tak wykańcza
 
Do góry