reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, ja mam przed transferem luteinę 50mg pod język 3x2 oraz dopochwowo 100mg 3x2. Problem w tym że dzisiaj wypłynął ze mnie „glut” wyglądał jak nierozpuszczone tabletki :( to normalne? Boje się że się nie wchłania…
To normalne. To co ma się wchłaniać to się wchłonie. Spokojnie.
Tutaj każdy ma ciągle mokre gacie po transferze ;)
 
reklama
Nie można przedobrzyć. Z tym że niektóre preparaty progesteronu jak duphason nie wychodzą we krwi więc wynik badania nie odzwiercia rzeczywistości. A nie ma.co brać za dużo. Napisz dokładnie co i jakie dawki bierzesz.
Dr przepisała mi estrofem 3*1
Luteinę dopochwowo 3*200mg
Progesteron w 3dpt 19,22
Więc zwiekszylam luteinę 3*400mg
6dpt progesteron 16
Estradiol 188
 
Ja także. Moja przyjaciółka po kilku katach starań, poszła tam i po 1 próbie się udało. Słyszała pierwszy raz serduszko ❤️❤️
Ja też z invimed Wrocław 😉co prawda mam najblizej do tej kliniki bo 90 km, trochę dalej do Katowic i myślałam o Gyncentrum bądź też invimed w Katowicach ze względu na lepsze ceny ale ostatecznie zasugerowałam się opiniami. Średnia ocen we Wrocławiu ponad 4, chyba 4,4 , a te w Katowicach miały 3 coś tam.. i tym się skusiłam, w ogóle mam sentyment do Wrocławia, uwielbiam to miasto🤗
 
Dr przepisała mi estrofem 3*1
Luteinę dopochwowo 3*200mg
Progesteron w 3dpt 19,22
Więc zwiekszylam luteinę 3*400mg
6dpt progesteron 16
Estradiol 188
Możesz brać 4x2 tabletki luteiny. Nie pamiętam ile to mg. Ważne aby na tym etapie było częściej a nie więcej.
 
Hehe a dla mnie luteina jak cukierek, tylko susłać 🤤
Bleee 🤢
Mi progesteron jak spadł to lekarz kazał 3×2 tab. Teraz mam ok i biorę 3x1tab
Mnie beta przyrastała a prog spadał albo utrzymywał się na niskim poziomie dlatego te 4x2 ehhh i musiałam w nocy wstawać na palcówkę 🤦a jeszcze na dodatek ta luteina.

Raz się obudziłam i nadal w gębie pod językiem ja miałam. Zasnęłam zanim się rozpuściła 😂😂😂
 
reklama
Do góry