reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jutro mam ponownie badania (ostatnio spadła mi beta, jeden zarodek obumarł, a drugi ponoć za wolno się rozwija). To był jeden z najgorszych tygodni w moim życiu.
Cieszę się, że chociaż jutro będę wiedziała na czym stoję i chyba każda informacja będzie lepsza niż ta niewiedza.

Mimo wszystko nie staciłam nadzieji i proszę Was trzymajcie kciuki 🙏
 
Laski jakie leki i dawki miałyście po świeżym transferze zaraz po punkcji? Sam progesteron czy estrofem też?? Bo zgłupiałam 🙃
Ja miałam takie leki. Ale brałam Cyclogestu 3x1 bo sobie sama zwiekszylam
 

Załączniki

  • Screenshot_20210722-220654_Gallery.jpg
    Screenshot_20210722-220654_Gallery.jpg
    252,9 KB · Wyświetleń: 56
Jutro mam ponownie badania (ostatnio spadła mi beta, jeden zarodek obumarł, a drugi ponoć za wolno się rozwija). To był jeden z najgorszych tygodni w moim życiu.
Cieszę się, że chociaż jutro będę wiedziała na czym stoję i chyba każda informacja będzie lepsza niż ta niewiedza.

Mimo wszystko nie staciłam nadzieji i proszę Was trzymajcie kciuki 🙏
Trzymam najmocniej jak się da✊✊✊✊✊, myślami jestem z tobą. Wiem że to będzie ciężki dzień ale pamiętaj nadzieja umiera ostatnia ❤️
 
Ja miałam takie leki. Ale brałam Cyclogestu 3x1 bo sobie sama zwiekszylam
Zadam jedno pytanie... Czy mi zegarek szwankuje czy ty jeszcze nie spisz???? Bo właśnie przez chwilę zgłupiałam..
Mialam iść spać bo przecież na 6 mam do pracy i jeszcze to szczepienie jutro 😱😱😱😱( na samą myśl się boję skutków ubocznych) ale patrze Fredka co chwile coś skrobie więc myślę sobie kurde co ty chcesz iść spać... Jeszcze 19'stej nie ma bo Fredka aktywna... Patrzę na zegarek a tam po 22 jest... Więc już nie wiem o co chodzi 🙄
 
Jutro mam ponownie badania (ostatnio spadła mi beta, jeden zarodek obumarł, a drugi ponoć za wolno się rozwija). To był jeden z najgorszych tygodni w moim życiu.
Cieszę się, że chociaż jutro będę wiedziała na czym stoję i chyba każda informacja będzie lepsza niż ta niewiedza.

Mimo wszystko nie staciłam nadzieji i proszę Was trzymajcie kciuki 🙏
Kciuki zaciśnięte ❤️💪
 
reklama
Do góry