reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi czy tylozgiecie macicy ma się jakoś do implantacji w przypadku invitro? Któraś ma i się udało albo ma i są problemy? Bo mój lekarz sobie lubi tak napomknąć o różnych i m.in. to padło w temacie powodzenia transferu. Ale nie znam innych opinii ani przypadków
Ja mam tyłozgięcie..tutaj klinika mi nic nie powiedziała, ale pamiętam przed laty moją dr z Poznania, powtarzała że u mnie będzie problem i z zajściem i z donoszeniem. Żaden lekarz później tego nie potwierdził, ale jej słowa zapaniętałam. Dziś jestem 26 dpt przebadanego genetycznie zarodka i cóż..w zeszłym tygodniu nagłe krwawienie (5 tyd i 5 dzień ciąży). Zostałam położona do łóżka na podtrzymanie..czy ciąża nadal jest tego nie wiem. Przyjmę to dzielnie jeśli się nie utrzymała, jednak będę dociekała przyczyny, skoro badanie genetyczne miało zminimalizować ryzyko poronienia to inny czynnik nie zagrał.
 
Dziewczyny ,powiedzcie mi,lekarz powiedział mi dziś ,bo spytałam o badanie zarodka ewentualnie gdyby był,że nie możemy tak sobie zrobić tego badania.Bo jeśli chcemy to musimy mieć wskazanie od genetyka,ze jesteśmy obciązeni np chorobami .Czy wy też się z tym spotkałyście?
No cóż, Ja myśle, że to chodzi Po prostu o to żeby umówić wizyte z genetykiem i to genetyk Was juz dalej poprowadzi jesli chodzi o badania. U nas Tak bylo. Pamietaj również, że zarodek musi byc mrożony do tych badań. Jest to wszystko dość kosztowne, ale myśle, że wartime bo daje spokój.
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi czy tylozgiecie macicy ma się jakoś do implantacji w przypadku invitro? Któraś ma i się udało albo ma i są problemy? Bo mój lekarz sobie lubi tak napomknąć o różnych i m.in. to padło w temacie powodzenia transferu. Ale nie znam innych opinii ani przypadków
Ja mam tyłozgiecie. Mialam glue i wlew przed transferem teraz 6tc 💕
 
Do góry