reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 😱😱😱😱Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Ciężko powiedzieć bo widełki bety są dosyć obszerne ale jak najbardziej jest taka możliwość że będą bliźniaki 🥰
 
A my jesteśmy po USG 3 trymestru i wszystko super ❤️ Mała już się przekręciła, a miałam takie schizy, że tego nie zrobi, chociaż wiem, że jeszcze tyle czasu na to by miała.
1,5 kg szczęścia!
35,2 percentyl aktualnie 30+4
 

Załączniki

  • IMG_20210727_154814.jpg
    IMG_20210727_154814.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 122
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 😱😱😱😱Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Moja beta przy synu 9dpt 206 wiec podobna do twojej. Zobacz ile będzie za 48h. Ja z bliźniakami 10dpt miałam 500 - dwa 5 dniowe zarodki. No, ale dziewczyny miały bety jak od ciąży pojedynczej i dwa zarodki.
 
Dziewczyny bardzo mi przykro. Łączę się z Wami w bólu 😭😭 trzymałam mocno kciuki 😔
Tym dziewczynom którym się udało bardzo gratuluję.

Mam pytanie. Czy będąc podczas stymulacji można się opalać, pływać w jeziorze, termach, jacuzzi itp? Na sierpień znajomi ciągną nas na wyjazd i rozkminiam czy jest sens jechać bo nie chcę zrobić czegoś źle a wtedy będę w trakcie stymulacji.
 
reklama
Dziewczyny bardzo mi przykro. Łączę się z Wami w bólu 😭😭 trzymałam mocno kciuki 😔
Tym dziewczynom którym się udało bardzo gratuluję.

Mam pytanie. Czy będąc podczas stymulacji można się opalać, pływać w jeziorze, termach, jacuzzi itp? Na sierpień znajomi ciągną nas na wyjazd i rozkminiam czy jest sens jechać bo nie chcę zrobić czegoś źle a wtedy będę w trakcie stymulacji.
ja unikałam kąpielisk typu basen jacuzzi bo bałam się infekcji
 
Do góry